Naga MarketsJujubee: Premiera gry 'Realpolitiks 2' na PC przesunięta na I poł. kwietniaGra ‘Realpolitiks 2’ zadebiutuje na platformie PC w I połowie kwietnia 2021 r., podała spółka.

Jujubee liczy na sukces swojej gry

“Zarząd Jujubee wraz z wydawcą 1C Entertainment EU podjął decyzję o ustaleniu ostatecznej daty premiery gry “Realpolitiks II” – będącej aktualnie w sprzedaży w ramach usługi wczesnego dostępu na pierwszą połowę kwietnia 2021 roku na platformie PC (Windows / Mac OS / Linux). Dokładna data premiery zostanie podana w osobnym komunikacie” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wcześniej tj. w październiku 2020 r. spółka informowała, że debiut gry nastąpi 5 listopada, a w grudniu ub. r. podała, iż premiera będzie miała miejsce w lutym 2021 r.

Jujubee to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników studiów CD Projekt RED (Wiedźmin 2), Traveller’s Tales (LEGO Indiana Jones, LEGO Batman) oraz Infinite Dreams (Let’s Create! Pottery, Jelly Defense) – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2015 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here