Naga MarketsjujubeeSpółka zajmująca się produkcją gier Jujubee kilka dni temu zapowiedziała premierę najnowszej gry i pokazała jej zwiastun. „Dark Moon” wywołał gigantyczne poruszenie na jej akcjach, które w kilka sesji zyskały ponad 180%. Dzisiaj spóła zyskuje kolejne 40%. Wstępna data premiery to czerwiec 2020 roku.

Co istotne, wzrosty odbywają się przy rekordowych obrotach, sięgających poziomów z czasów głośnej ale nieudanej premiery gry “Kursk”, która na długi okres czasu zatopiła notowania. Teraz po dużej przecenie, znowu pojawiają się ogromne nadzieje.

Nowa produkcja to połączenie gry strategicznej i survivalowej, w której, aby przetrwać, trzeba będzie unikać żarzących promieni Słońca. „Zbieraj zasoby, ulepszaj swoją mobilną bazę, podejmuj trudne moralne decyzje, ale co najważniejsze – nie idź w stronę światła!” – brzmi oficjalny opis.

„Zawsze chcieliśmy opowiadać dojrzałe i emocjonujące historie w naszych produkcjach, a także edukować naszych graczy o świecie, w którym żyjemy. Z grą „Dark Moon” będziemy w stanie to osiągnąć, by opowiedzieć wciągającą historię o powrocie do domu z odległego Księżyca. Jako gra strategiczna z elementami survivalowymi, jesteśmy pewni, że „Dark Moon” jest w stanie opowiedzieć taką emocjonalną opowieść, szczególnie że gracz będzie musiał podejmować naprawdę trudne i moralne decyzje podczas swojej ponurej wędrówki” – powiedział Paweł Nitta, Head of Marketing & PR w spółce Jujubee.

Warto podkreślić, że spółka notuje od dłuższego czasu straty. Pod tym względem, kolejne premiera może mieć więc dla niej naprawdę duże znaczenie.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Sytuacja na wykresie:

Kurs spółki rośnie dzisiaj o niemal 40%. Na wykresie tygodniowym mamy test pewnego oporu jakim są poziomu z okolic debiutu spółki. Wydaje się, że tak wysokie obroty doprowadzą do trwalszych wzrostów, mimo że zapewne pojawią się korekty. Premiera (o ile nie zostanie przesunięta) odbędzie się niebawem i prawdopodobnie do dnia debiutu notowania powinny wyglądać pozytywnie – podobnie więc jak miało to miejsce przed debiutem Kurska. Reszta będzie zależała od pierwszych ocen, recenzji i danych sprzedażowych.

jujubee

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here