Naga MarketsJujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo.

jujubee

Notowania spółki spadają od początków 2017 roku. Ostatnio o spółce głośno było, kiedy wydawana był największa jej produkcja czyli gra Kursk. Spore oczekiwania nie zostały zaspokojone. Gra została średnio przyjęta, a notowania drastycznie spadły już w dniu premiery. Warto dodać, że na grę trzeba było czekać aż 3 lata. Nieudana premiera i długi czas oczekiwania na nią to dwa czynniki, które mogą rodzić dystans inwestorów w przypadku kolejnych premier. Problemem są także wyniki finansowe. Mimo stabilnych przychodów, spółka od kilku lat notuje straty netto. Podobnie było w pierwszym kwartale oraz całym 2018 roku, a niedawno spółka poinformowała jeszcze zwiększeniu straty netto za ubiegły rok. Co ważniejsze, spółka wypada blado jeżeli chodzi o zapowiedzi nowych projektów. To mogłoby być coś co doprowadzi do wzrostów mimo ujemnych wyników.


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

Biorąc pod uwagę silną polską konkurencję, spółka na jej tle wypada słabo. Wiele z tych złych rzeczy jest już jednak zapewne w cenach, stąd mamy tak powolne spadki, a w zasadzie marazm na wykresie. Co do pozytywów, warto wspomnieć o tym, że spółka dzięki Kurskowi, zyskała pewne kompetencja, które np. pozwalają bardzo niskim kosztem stworzyć symulator nurka głębinowego „Deep Diving Simulator”. Pozytywnie wygląda także zawarcie współpracy z Forever Entertainment na adaptację oraz dystrybucję gry “Realpolitiks”. Spółka także zaktualizowała swój plan wydawniczy. Na razie jednak rynek nie reaguje na zapowiedzi nowych produkcji. Wydaje się, że potrzeba jakiejś pozytywnej informacji o kolejnych premierach, aby notowania nieco odbiły. Ostatnio o spółce pisaliśmy 9 listopada.

Czytaj także: Braster [BRA], Śnieżka [SKA] – Gorące spółki dnia 20.05.2019

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here