Naga MarketsJujubee S.A. zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości gier video na platformy mobilne Apple, Google, Windows Phone oraz na platformy stacjonarne – komputery Mac i PC oraz konsole.

jujubee

Te artykuły również Cię zainteresują
Notowania spółki otworzyły się podczas czwartkowej sesji z ogromna luką spadkową. Ostatecznie przecena wyniosła niemal 40% i dokonała się przy udziale wysokiego wolumenu. Dzisiaj od rana notowania spadają o kolejne 13%. Powodem była premiera długo wyczekiwanej gry „Kursk”, z którą wiązane były ogromne oczekiwania. Miała być to pierwsza gra o charakterze dokumentalnym, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z nie odległej przeszłości. Gra wzbudzała kontrowersje, choćby rosyjskiej opinii publicznej, która uważała, że sprawa tragedii jest jeszcze zbyt świeża aby robić o niej grę. Pierwsze opinie jakie zaczęły pojawiać się na portalach poświęconych grom, okazały się średnio pozytywne.

Sporo komentarzy jest negatywnych, a oceny są dość niskie. Z pewnością jest to rozczarowanie jak na tak głośną premierę i tak chwytliwy temat. Fala krytyki wylała się na twórców choćby za tak prosty element jak długość rozgrywki. Część graczy uważa, że gra starcza zaledwie na około 4 godziny rozrywki. Opinie te zdają się potwierdzać twórcy, którzy już w dniu premiery przyznali 15% rabat. Ponadto pojawiają się opinie o dużej liczbie błędów graficznych. Patrząc na wykres, można się spodziewać, że silna zwyżka jaka pojawiła się w oczekiwaniu na premierę gry, bardzo szybko zostanie wymazana. Do kolejnych produkcji i premier inwestorzy będą zapewne podchodzić z dużą większą rezerwą, co zapewne nie będzie pozytywnie wpływało na notowania.

Czytaj także: Jujubee – publikuje zwiastun gry “Kursk”

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here