Naga MarketsJujubee i Strategy Forge wydadzą w październiku darmowe Punk Wars: Prologue!Punk Wars: Prologue pojawi się na platformie Steam już w dniu 12 października, 2021. Ta darmowa zapowiedź Punk Wars, gry strategicznej typu 4X, da graczom przedsmak tego, czego mogą oczekiwać po pełnej wersji tytułu.

Jujubee i Strategy Force już wkrótce wydadzą Punk Wars: Prologue

W Punk Wars: Prologue gracze będą mogli stanąć na czele frakcji steampunkowej i ich celem będzie zniszczenie korporacji Dieselpunka przed upływem określonej liczby tur. Odbiorcy będą przemierzać swoimi jednostkami ruiny minionej cywilizacji, zbierać i wydobywać cenne surowce i stawią czoła licznym zagrożeniom. By osiągnąć wygraną będą rozwijać swoją infrastrukturę militarną i będą musieli opracować zwycięską strategię dla swojej frakcji, korzystając z jej unikalnych zdolności, jednostek i technologii.O Punk Wars:

Lata mijają i kolejny cykl dobiegł końca. Nasza cywilizacja updała z powodu naszej chciwości i samolubności. Teraz wiemy, że aby uniknąć powtórzenia błędów z przeszłości musimy stanąć zjednoczeni… ale tylko pod naszą banderą ludzkość znów rozwinie skrzydła! Nasza technologia, filozofia i styl życia są tymi, które w końcu przyniosą szczęście całemu światu! Musimy tylko jeszcze przekonać kilku upartych przywódców…

Punk Wars to taktyczna turowa gra strategiczna nastawiona na walkę, czerpiąca inspirację z klasycznych tytułów typu 4X. Akcja gry umiejscowiona jest w postapokaliptycznym świecie, w którym ruiny ongiś potężnego megamiasta stają się areną śmiertelnej walki pomiędzy czterema korporacjami, chcącymi ustanowić monopol swoich rządów.

Punk Wars pojawi się na platformie PC (Windows, Mac, Linux) jeszcze w tym roku. Wersja Prologue będzie miała swoją premierę w dniu 12 października 2021. Grę można dodać do listy życzeń na platformie Steam.

Autor poleca również:

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here