Naga MarketsJSW w górę o 7,6%. Akcje KGHM i Tauronu liderami sesji, komentuje Michał PalaczykW obliczu ustanowienia przez amerykański indeks S&P 500 historycznych maksimów na wysokości poziomu 3431,3 pkt. oraz silnej sesji na niemieckim indeksie DAX, polski WIG20 również zaliczał zielony początek tygodnia rosnąć o ponad 1%. Niezaprzeczalną gwiazdą sesji były akcje JSW, które notowały rajd o 7,6% i odbijały dynamicznie od testowanych w piątek najniższych poziomów od maja.

  • W przeglądzie GPW, Michał Palaczyk ze Squaber.com omawia również sytuację techniczną na wykresie KGHM, Dino Polska oraz mWIG40
  • Oprócz JSW na początku tygodnia silnie rosły również akcje Tauronu umacniając się o 5,1%
  • Po stronie spadkowiczów znalazły się PGE, Orange Polska oraz LPP

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcje JSW i historyczna ucieczka posiadaczy krótkich pozycji

Jak zauważa Michał Palaczyk, notowania JSW przebijały układ podwójnego dna, bardzo szybko obroniły jednak lokalne minima, doprowadzając w poniedziałek do silniejszej korekty wzrostowej. W przypadku spółki zaleca patrzenie na szerszy układ techniczny z poziomu wykresu tygodniowego.

Epidemia na świecie utrzymuje się wciąż na wysokim poziomie. W tle kluczowych wydarzeń dla ciągłości gospodarki obroty na rynkach giełdowych dramatycznie spadły. Interesujące na tle tych wydarzeń wygląda rynek ropy, na którym zbliża się wybicie oporu lub wsparcia. Jak patrzeć na ten rynek? Na polskiej giełdzie mieliśmy ekstremalnie nudną sesję, Wciąż słychać analizy danych gospodarczych z zeszłego tygodnia. Na indeksie WIG20 najwięcej zainteresowania wciąż budzi KGHM, JSW i Dino Polska. mWIG40 wygląda wciąż bez wyrazu – komentował Michał Palaczyk zapraszając do zapoznania się z nagraniem.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here