Naga MarketsGrupa jest największym producentem węgla koksowego i wiodącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji.

Pełna historia notowań przedstawiona na wykresie tygodniowym wskazuje na słabnięcie trendu wzrostowego. W ubiegłym roku doszło do gigantycznych wzrostów, więc korekta spadkowa byłaby w pełni zasłużona. Co ciekawe spółka zaczęła tracić w czasie, gdy na szeroki rynek przyszło mocne ożywienie. Możliwe, że jest to sygnał świadczący o przegrzaniu wzrostów.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wykres dzienny wskazuje na bardzo wąską konsolidację jaka zawitała wraz z początkiem nowego roku. Wydaje się, że wybicie z niej powinno wskazać dalszy kierunek. Wyjście góra da szansę na powrót przynajmniej do poprzedniego maksimum. Wybicie dołem powinno otworzyć drugi etap korekty. Jeżeli byłaby to prosta korekta 1:1 – to jej końca można byłoby szukać w rejonie wsparcia 50 zł. Na fragmencie wykresu H4 widać, że układ coraz wyżej umiejscowionych dołków zaczyna się załamywać. Dalsze spadki mogą więc oznaczać pogłębienie korekty. Dobra wiadomość jest taka, że przed wsparciem okolic 50 zł, mamy jeszcze jedno równie istotne. Mowa o rejonie 59-60 zł czyli poziomie dołka z 4 stycznia oraz luki cenowej z października. W tych okolicach także można oczekiwać odbicia, oczywiście jeżeli dojdzie do dalszych spadków.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here