Naga MarketsPowolnej wspinaczki WIG ciąg dalszy. Po wczorajszej sesji przebite zostało 48 000 pkt. i coraz bliżej jest silny opór na 49 000 pkt. Przejdźmy teraz do spółek, które zachowały się wczoraj najciekawiej:

JSW:

jsw_d

16% na tak spółce o tak dużej kapitalizacji jak JSW nie zdarza się zbyt często. Piękny ruch wybił opór i doprowadził kurs do kolejnej bariery w okolicach 30zł. Jednoznacznie możemy już powiedzieć, że spółka wpadła w trend wzrostowy – pytanie oczywiście jak wiele z całości spadków ze 125zł uda się odrobić, ale wydaje się, że w długim terminie możliwe jest dotarcie do okolic 70zł – czyli 50% zniesienia spadków.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku:Zyskowna Strona Giełdy

Torpol:

tor_d

Piękna sesja na spółce Torpol. Duży wolumen i wybicie ponad ostatnie szczyty. Cena dotarła jednak do kluczowego oporu w okolicach 11zł. Możliwe teraz jest lekkie cofnięcie i na 10,50zł upatrywałbym świetnej okazji zakupowej. Pokonanie oporu na 11zł powinno oznaczać kolejne wzrosty aż do 13zł gdzie znajduje się historyczne maksimum.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWtorkowy przegląd rynków – USDJPY, USDCHF
Następny artykułGuten Morgen DAX 10.08.2016
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here