Naga MarketsGrupa jest największym producentem węgla koksowego i wiodącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji.

jsw

Te artykuły również Cię zainteresują
Najbardziej medialna ostatnimi czasy spółka z GPW kontynuowała wczoraj spadki. Póki co mogą one wyglądać korekcyjnie. Na początku nowego roku doszło do dawno nie widzianej aktywności popytu, który był w stanie sforsować linię trendu spadkowego. Cena zaczęła jednak spadać po przebiciu 25 zł. Na szczycie dotychczasowych wzrostów powstała świeca pin bar, które zwiastowała trwające spadki. Aktualnie kurs znajduje się na dolnej krawędzi kanału wzrostowego. Oczywiście z szerszej perspektywy kanał ten wygląda jak formacja flagi, która jest zapowiedzią kontynuacji trendu spadkowego. Wydaje się, że w najbliższych dniach powinno dojść do kluczowych rozstrzygnięć. Jeżeli cena wybije kanał dołem, nastąpi test najbliższego wsparcia, a w następnej kolejności poprzednich dołków. Cena może jednak odbić się w górę, tym bardziej że spadki nie mają póki co wielkiej dynamiki, a test dolnej krawędzi kanału może być także potraktowany jako retest wybitej niedawno linii trendu.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here