Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa jest największym producentem węgla koksowego i wiodącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji.

Te artykuły również Cię zainteresują
jsw

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

JSW należało do najmocniej zyskujących spółek podczas wczorajszej sesji. Kurs wzrósł o 8,7% przy wysokich obrotach. W ten sposób osiągnięte zostało nowe maksimum odbicia, które trwa od początku lutego. Mamy więc już wybitą linię trendu oraz opór w rejonie 14 zł. Jeżeli oczywiście wczorajsze wybicie nie zostanie zanegowane w ciągu najbliższych sesji, cena powinna rosnąć dalej, a kolejny opór mamy w okolicach 16 zł czyli szczyt z września ubiegłego roku. O potencjalnych wzrostach informowałem ostatnio 15 lutego.

Lubawa produkuje m.in. zasobniki, namioty, kamizelki kuloodporne i odłamkoodporne, pokrowce, plandeki oraz szelki do przenoszenia oporządzenia.

lubawa

Spółka zyskała w trakcie wtorkowej sesji niespełna 3% i dość pewnie zmierza ku kolejnemu tygodniowi zakończonemu na plusie. Aktualnie cena znajduje się na maksimach ruchu wzrostowego, który trwa od początku roku. Dość wyraźnie więc wybity został ważny opór w rejonie 1 zł. Patrząc z szerszej perspektywy, kurs od ponad 2 lat porusza się w kanale spadkowym. Najbliższym celem kupujących wydaje się doprowadzenie ceny do górnej krawędzi, gdzie również mamy bardzo istotny opór okolic 1,20 zł. Poprzednio spółce przyglądałem się 31 marca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza wtorkowej sesji na DAX. Wzrosty bez wolumenu.
Następny artykułDaytrading: złoto i EUR/USD pod lupą
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here