Naga MarketsGrupa jest największym producentem węgla koksowego i wiodącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji.

Wykres tygodniowy wskazuje na trend wzrostowy, który napotyka pewien opór w rejonie 90 zł. Od początku grudnia trwają spadki, które na razie można nazywać korektą. Wydaje się, że pierwszy sygnałem ostrzegawczym byłoby wyraźne zejście poniżej 59 zł, gdyż byłby to pierwszy krok to utworzenia nowej, spadkowej struktury dołków i szczytów.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Na wykresie dziennym widoczne są wstępne, pozytywne sygnały. Po pierwsze, nie widać dużej siły podaży, a po drugie ostatni okres pokazuje, że obroty rosną w czasie wzrostów, a maleją przy spadkach. W taki sposób doszło do delikatnego naruszenia oporu współtworzącego obecną konsolidację, a w piątek przed długim weekendem miała miejsce próba wybicia oporu. Otworzyłoby to drogę do zakończenia korekty i ataku przynajmniej na dotychczasowe maksimum trendu. Wydaje się, że to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz na najbliższy czas.

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here