Naga MarketsCo nam potrzeba do mieszanki wybuchowej (spekulacyjny rajd)?

  • duży wolumen na kilku sesjach,
  • trend spadkowy (taka mieszanka zawsze przyciąga rzeszę inwestorów chcących zarobić na pierwszej fali wzrostów),
  • jedna z największych spółek w swojej branży nie schodząca z pierwszych stron gazet.
  • (nie)prawdziwa plotka o przejęciu/wykupieniu.

JSW jest na celowniku wielu z nas, każdym kieruje chęć zarobku z różnych powodów. są tacy,  którzy w ogóle nie kupią akcji – nawet jeśli utworzy się piękny trend – dlaczego???  Odpowiedź brzmi : “Dla zasady.


Czytaj wpisy z dni:


Przeszkody, które wymieniłem w poprzednich wpisach zostały pokonane (szara linia trendu spadkowego oraz pozioma – grubsza linia pokazująca lukę cenową).

150206-jswUkształtował nam się kanał wzrostowy (w perspektywie krótkoterminowej), który jak najbardziej wystarcza, żeby mieć podstawy do zajmowania pozycji. Jako zwolennik trendów przynajmniej średnioterminowych – nadal uważam, że na wykresie widnieje trend spadkowy – a to, co widać, to tylko korekta. Ostatnia fala spadkowa była duża i nie dziwi mnie, że odreagowanie jest tak gwałtowne.

Nie martwi Cię świeczka ze środy (04-02-2015)? Długi knot, duże obroty… to nie jest dobry sygnał. Na innych blogach poświęconych spółkom GPW spotkałem opinie, że JSW już można kupować – potwierdzam opinie, ale należy rozsądnie postawić zlecenie realizujące zysk (Take Profit). Jeżeli o mnie chodzi – szukam okazji gdzie indziej.

Pozdrawiam,

Michał Karpeta, sygnaly-at.pltokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here