Naga MarketsJR Holding: Rezygnacja Orphinic z NC bez wpływu na realizację innych projektówWarszawa, 15.11.2021 (ISBnews) – JR Holding ASI ocenia, że wycofanie się Orphinic z połączenia z notowanym na NewConnect Advertigo nie rodzi zagrożenia dla realizacji kilkunastu innych prowadzonych obecnie procesów inwestycyjnych, poinformował wiceprezes JR Holding ASI Artur Jedynak.

“Otrzymaliśmy wypowiedzenie porozumienia term-sheet dotyczącego połączenia Orphinic Scientific z Advertigo. Oznacza to zakończenie procesu inwestycyjnego wynikające z decyzji drugiej strony. Przekazano nam informację, że Orphinic rezygnuje na chwilę obecną z wejścia do notowań na NewConnect. Logiczną konsekwencją tej decyzji jest wycofanie się Orphinic z połączenia z Advertigo” – napisał Jedynak w komentarzu przesłanym ISBnews.Jak wskazał, spółka jest obecnie zaangażowana w kilkanaście procesów inwestycyjnych.

“Fakt, że jeden z nich zakończył się przed jego finalizacją, nie jest niczym nadzwyczajnym. Jest to wpisane w każdą działalność inwestycyjną. Jako JR Holding mamy sprawny proces decyzyjny i w tej chwili nie widzimy zagrożenia dla innych prowadzonych inwestycji” – dodał.

JR Holding ASI to notowana od 2012 r. na rynku NewConnect spółka, koncentrująca się na działalności inwestycyjnej i zaangażowaniu w firmy z branż: cyfrowego biznesu, odnawialnych źródeł energii, gier komputerowych, medycznej, biotechnologicznej i nowoczesnych mediów. Zgodnie ze strategią, firma zamierza osiągnąć do końca 2022 r. wartość aktywów w portfelu inwestycyjnym na poziomie 3 mld zł, rozpocząć pierwsze inwestycje w spółki zagraniczne i globalne, a także, w latach 2021-2022, zainwestować 200-500 mln zł m.in. w projekty z obszaru Digital Business. Spółka rozpoczęła proces przenoszenia notowań z NewConnect na główny rynek GPW.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here