Naga MarketsJR Holding [JRH], Ultimate Games [ULG] – Gorące spółki dniaNotowania inwestycyjnej spółki JR Holding silnie zwyżkowały podczas sesji z minionego piątku. Powodem była informacja, która stawia spółkę pod względem medialnym w korzystnym świetle. Chodzi o podpisanie listu intencyjnego z firmą Ekipa, który dotyczy wsparcia spółki w jej wprowadzeniu na rynek akcji NewConnect lub rynek regulowany GPW poprzez połączenie z publiczną spółką akcyjną w ramach realizacji transakcji odwrotnego przejęcia. Dlaczego ta wiadomość wywoła spore poruszenie?

    • Friz zapowiedział wejście na giełdę w programie Wojewódzkiego
    • JR Holding w tym pomoże
    • Ultimate Games pokazał świetne wyniki

Otóż spółka Ekipa, kojarzona z Karolem Friz Wiśniewskim wygenerowała za okres niespełna 11 miesięcy 1,4 mld odsłon w serwisie YouTube. Jej lider był niedawno gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym zapowiedział wejście na giełdę.

Te artykuły również Cię zainteresują
JR Holding i Ekipa łączą siły

Zarząd JR Holding widzi duży potencjał w spółce Ekipa i jej możliwościach rozwoju dzięki upublicznieniu na rynku kapitałowym. Umowa wpisuje się także w strategię spółki, która zakłada inwestycje w nowoczesne podmioty. Na wykresie, po olbrzymim spadku, kurs od początku listopada silnie rośnie. Najbliższy opór mamy w rejonie 20,50gp zł.

jr holding


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Krok od wybicia

Producent gier, spółka Ultimate Games poinformowała w piątek o swoich wynikach za trzy kwartały bieżącego roku. Spółka wypracowała w tym czasie 6,6 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 2,95 mln zł zysku rok wcześniej. Zysk operacyjny wyniósł 5,94 mln zł wobec 2,98 mln zł zysku rok wcześniej. EBITDA wyniosła 5,98 mln wobec 3 mln zł rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 11,08 mln zł wobec 5,03 mln zł rok wcześniej. Wyniki świadczą więc o dalszym rozwoju firmy. Spółka wyraziła zadowolenie z wyników, wskazując że za dużą część przychodów odpowiada seria „Ultimate Fishing”.

ultimate games

Od początku roku spółka wydała już ponad 70 nowych gier, gównie na Nintendo Switch. Spółka zakłada, że w 2021 roku odbędą się premiery gier na różne platformy – harmonogram w tym zakresie uwzględnia ponad 200 tytułów. Na przyszły rok planowane są także debiuty 5-10 wysokobudżetowych gier. Ostatni kwartał roku powinien być udany, choćby ze względu na liczne promocje świąteczne. Na wykresie trwa próba wybicia z kilkumiesięcznego kanału spadkowego. Jeżeli się to uda, otworzy się przestrzeń do powrotu na tegoroczne maksima.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here