Naga MarketsGłówne obszary działalności spółki to działalność redeweloperska oraz wynajem powierzchni biurowo-handlowych.

jrh-w1

Te artykuły również Cię zainteresują

Wykres tygodniowy pokazuje, że od końca 2014 roku mamy do czynienia z czytelnym trendem wzrostowym. W pierwszej połowie bieżącego roku miał miejsce silny impuls popytowy, którego aktualnie trwa korekta. Dociera ona blisko linii trendu i poziomu poprzedniego szczytu. Choć idealnie pod względem technicznym byłoby, gdyby cena spadła jeszcze nieco niżej, to jednak już teraz widoczna jest próba zakończenia korekty.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

jrh-d1

Prowadząc linię trendu po świecach dziennych widać, że próba odbicia pojawia się w idealnym do tego miejscu. Nie ma w tym rejonie mocnego wsparcia ale sam poziom okolic 1 zł może spełniać rolę psychologicznego wsparcia. Na razie obserwujemy próbę zainicjowania kolejnego impulsu popytowego, choć na razie bez udziału większego wolumenu. Obie korekty są do siebie dość podobne pod względem głębokości oraz czasu trwania. To wszystko daje nadzieję na odbicie w górę. Sygnałem świadczącym o tym, że kupujący zwiększają swoją aktywność powinno być wybicie linii korekty.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here