Naga MarketsJR HOLDING ASI S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect od 2012 r., zwiększyła wartość posiadanych aktywów do blisko 738 mln zł na koniec czerwca 2020 r. Spółki portfelowe Emitenta realizują przyjęte strategie rozwoju i notują istotne wzrosty wycen rynkowych.

JR HOLDING ASI S.A. zwiększyła wartość posiadanych aktywów do blisko 738 mln zł

W bardzo sprzyjającym otoczeniu rynkowym wartość portfela JR HOLDING ASI S.A. wzrosła na koniec czerwca 2020 r. do rekordowego poziomu prawie 738 mln zł. W samym tylko czerwcu br. aktywa Spółki uległy zwiększeniu o ponad 257 mln zł, a w całym drugim kwartale 2020 r. o 507 mln zł. Wzrost wartości całego portfela, a także kursu akcji Emitenta jest związany nie tylko z bardzo dobrym nastawieniem rynkowym do małych i średnich spółek, ale przede wszystkim z realizacją strategii rozwoju, czego potwierdzeniem są wysokie stopy zwrotu spółek portfelowych. Zarząd JR HOLDING ASI S.A. będzie pracował nad pozyskaniem kolejnych innowacyjnych i perspektywicznych spółek do portfela inwestycyjnego.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Osiągnięty przez nas wzrost aktywów w poszczególnych miesiącach drugiego kwartału 2020 r., jak również w całym kwartale, jest w naszej opinii imponujący. Wszystkie nasze spółki portfelowe realizują przyjęte plany rozwoju, a rynek pozytywnie dyskontuje ich działalność i wyniki finansowe, czego potwierdzeniem jest wzrost kursów akcji. Nasza koncentracja na projektach z branży OZE, gamingu i biotechnologii przynosi oczekiwane rezultaty i zamierzamy nadal kontynuować przyjęte kierunki inwestowania.” – podkreśla January Ciszewski, Prezes Zarządu Spółki JR HOLDING ASI S.A.

W najbliższym czasie Zarząd Spółki będzie chciał dokonać aktualizacji strategii rozwoju na lata 2020-2022, bowiem dynamiczny rozwój spółek z portfelowych oraz planowane nowe inwestycje znacząco wyprzedziły wartości zakładane w opublikowanej strategii. Jednocześnie Zarząd Spółki będzie rekomendował na najbliższym Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu rozpoczęcie prac nad przejściem Emitenta na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułLibra nie powstanie – uważa znany naukowiec
Następny artykułStelmet: S. Bieńkowski rozpocznie przymusowy wykup 4,63% akcji 29 lipca
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here