Naga MarketsJR Holding ASI objął 11,97% nowych akcji spółki EkipaJR Holding ASI podpisał z Ekipa S.A. umowę, na podstawie której objął nowo wyemitowane akcje imienne serii C, które po rejestracji będą stanowić 11,97% kapitału zakładowego Ekipy oraz będą uprawniać do 11,97% głosów na walnym zgromadzeniu, podał JR Holding.

Finax

JR Holding podpisał nową umowę z Ekipa S.A.

“Zarząd spółki podaje niniejszą informację z uwagi na fakt, iż zawarcie umowy jest kolejnym etapem realizacji projektu z Ekipą, o czym spółka informowała w trybie raportów (…) z dn. 19 listopada 2020 r. (w którym poinformowała o podpisaniu z Ekipą listu intencyjnego) oraz (…) z dn. 16 grudnia 2020 r. (w którym poinformowała o zawarciu z Ekipą umowy współpracy, której przedmiotem jest doprowadzenie do wejścia Ekipy na rynek regulowany lub do alternatywnego systemu obrotu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. poprzez połączenie z publiczną spółką akcyjną w ramach realizacji transakcji odwrotnego przejęcia)” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zawarcie umowy jest wynikiem realizacji strategii rozwoju spółki na lata 2020-2022 polegającej na inwestycji w perspektywiczne branże między innymi związane z nowymi technologiami i nowoczesnymi mediami, sztuczną inteligencją, produkcją i wydawaniem gier komputerowych, biotechnologią oraz fotowoltaiką, dodano.

Wcześniej JR podawał, że nawiązanie współpracy ze spółką Ekipa i jej liderem Frizem wpisuje się w strategię rozwoju, która przewiduje inwestowanie w nowoczesne podmioty z branży technologicznej. Friz należy do największych influencerów w naszym kraju, a upublicznienie spółki Ekipa poprzez odwrotne połączenie z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie wśród inwestorów.

JR Holding ASI jest spółką inwestycyjną notowaną na rynku NewConnect od listopada 2012 r., która wygasza działalność w segmencie nieruchomości komercyjnych oraz zwiększa zaangażowanie w nowe projekty inwestycyjne. Spółka została wpisana przez Komisję Nadzoru Finansowego do Rejestru Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here