Naga MarketsDepartament Sprawiedliwości oskarżył dwóch obecnych i jednego byłego dyrektora JPMorgan Chase & Co w poniedziałek o rzekome ściąganie haraczy i manipulowanie cenami metali, takich jak złoto, srebro, platyna i pallad w latach 2008-2016. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Spoofing powszechną praktyką w JPMorgan?

Zarzuty wynikały z „trwającego” dochodzenia w sprawie domniemanych nieuczciwych praktyk handlowych w JPMorgan, które wygenerowały „miliony dolarów zysku” dla banku i „dziesiątki milionów dolarów strat” dla jego klientów. Sprawy dotyczą składania ofert zakupu lub ofert sprzedaży umów z zamiarem ich anulowania przed wykonaniem, co pozwala spooferom wpływać na ceny. Pytanie kiedy w końcu trafi się sąd, który stwierdzi „dobra oddacie trzy razy tyle” – oznajmił Bogusz Kasowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nie trafi się. Sądy też są opłacane, a wszystko na tym świecie ma swoją cenę zwłaszcza, gdy rozmawiamy o pieniądzach – dodał Jan Kotowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here