Naga MarketsJamie Dimon przemawiaDyrektor generalny JPMorgan, Jamie Dimon stwierdził, że „bitcoin jest bezwartościowy” w obliczu trwającej hossy na rynku kryptowalut. Jak zauważył jeden z użytkowników Twittera stanowisko Dimona nie jest niczym nowym, gdyż od 2014 roku systematycznie krytykuje największą wirtualną walutę. Kurs BTC/USD nieznacznie spada we wtorek w okolice 57 000 USD.

Bitcoin: JPMorgan przeciwko BTC, ale poszerza swoją ofertę krypto

Osobiście uważam, że bitcoin jest bezwartościowy – powiedział w poniedziałek Jamie Dimon, dyrektor generalny JPMorgan Chase, powtarzając swoje dotychczasowe stanowisko. Mimo to gigant bankowy zaoferuje swoim klientom ekspozycję na BTC, dodał Dimon, przemawiając krótko na dorocznym wydarzeniu Institute of International Finance.Nasi klienci to dorośli ludzie. Nie zgadzają się z moim stanowiskiem i to właśnie tworzy rynki. Tak więc, jeśli chcą mieć dostęp, aby kupić sobie bitcoiny, nie możemy im tego zabronić, ale możemy dać legalny, tak czysty, jak to tylko możliwe, dostęp – podkreślił Dimon.

JPMorgan zaczął udostępniać swoim klientom dostęp do funduszy kryptograficznych w lipcu. Społeczność kryptograficzna na Twitterze porównała ostatnie zwyżki bitcoina w stosunku do wcześniejszych komentarzy Dimona.

Bitcoin (BTC) coraz bliżej 60 000 USD

Bitcoin (BTC/USD) nieznacznie spada (-0,80%) w poniedziałek naruszając poziom 57 000 USD, z 15,6% wzrostem w ciągu ostatnich siedmiu dni. Bykom udało się z impetem przebić lokalny poziom oporu w okolicach 53 000 USD na początku października i teraz mają otwartą drogę w kierunku psychologicznej bariery cenowej 60 000 USD z celem na historyczne maksimum 64 893 USD. Dopóki kurs utrzymuje się powyżej 53 000 USD trend wzrostowy powinien dalej dominować.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here