Naga MarketsW rekomendacji tradingowej na początek tygodnia JP Morgan stwierdza, że w ostatnim czasie mogliśmy obserwować wysoki odsetek nieskorelowanych ruchów cenowych i fałszywych wybić. Nikogo nie powinno więc zaskakiwać, że wolumeny ciągle spadają co tworzy jeszcze korzystniejsze warunki do przypadkowych ruchów ceny na wykresie.

„Właśnie z tego powodu sugerujemy zachowanie większej ostrożności i mniej agresywnej gry na przebicie. Oczywiście nie kwestionujemy założeń, że rynki ostatecznie znormalizują się i obecne zaburzenia przestaną mieć znaczenie.”

Początkowa prognoza banku mówiąca o szerszym ożywieniu USD w najbliższym czasie, została ostatnio zakwestionowana, jeżeli jednak kluczowy opór na 1.396/93 (pivot/miesięczna średnia Ichimoku) na EUR/USD nie zostanie przełamany podczas tygodniowego zamknięcia wtedy temat szerszych rajdów dolara amerykańskiego pozostaje cały czas otwarty.

JPM przygląda się teraz uważnie wsparciu pomiędzy 1.3833/24 oraz 1.3782 twierdząc, że przebicia poniżej zapewnią mocne dowody na odwrócenie obecnego trendu.

W przypadku Kabla ciągły brak wyraźniejszych ruchów sprawia, że JP Morgan pozostaje mocno neutralny w stosunku do pary walutowej:

„Koncentrujemy się obecnie na kanale trendu (wykres poniżej) w celu określenia świeżych kierunków na przyszłość. Przebicie i zamknięcie świecy godzinowej poniżej wsparcia godzinowego kanału trendu (obecnie 1.6548) ponownie uaktywni ryzyko delikatnych spadków do 1.6245/20. Z drugiej strony przebicie i zamknięcie świecy godzinowej powyżej oporu godzinowego kanału trendu na 1.5744 da szansę na dojście do poziomu 1.7044 (szczyt z 2009 roku)” – prognozuje JPM.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here