Naga MarketsŚrodowa sesja na Wall Street nie przyniosła żadnych ciekawych rozstrzygnięć. Nie zmieniła się też znacząco sytuacja techniczna głównych amerykańskich indeksów. Pojawiły się za to ciekawe okazje na kilku spółkach, którymi można handlować za pośrednictwem kontraktów CFD u brokera ACFX.

Pierwszą interesująco wyglądającą spółką jest JP MORGAN.

JP MORGAN - wykres H1
JP MORGAN – wykres H1

Ten przedstawiciel branży finansowej znajduje się w trendzie wzrostowym. Na wykresie godzinowym widzimy wąską konsolidację w rejonie maksimów ruchu. Wyjście w górę powinno zapoczątkować kolejną wzrostową falę, a zagranie na takie właśnie wybicie nie powinno być złym posunięciem.

Interesującą propozycją wydaje się też być CITIGROUP.

CITIGROUP - wykres H1
CITIGROUP – wykres H1

Również ten przedstawiciel branży finansowej znajduje się obecnie w średnioterminowym trendzie wzrostowym, w którym od 12 marca budowana była korekta. Podczas wczorajszej sesji doszło do wybicia linii poprowadzonej po szczytach z 12 marca, 16 kwietnia i 5 maja. Takie zachowanie się ceny powinno zwiastować początek kolejnej wzrostowej fali.

Ostatnim przygotowanym na dziś walorem jest PROCTER&GAMBEL.

PROCTER&GAMBEL - wykres H1
PROCTER&GAMBEL – wykres H1

W tym przypadku nie możemy jednak mówić o trendzie wzrostowym. Spadki walorowi towarzyszą od 24 grudnia. Aktualnie cena ponownie zbliża się do ostatnich minimów, a ich utrata powinna powodować kolejną falę wyprzedaży. Ustawienie zlecenia sprzedaży poniżej tego poziomu nie powinno być błędem.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here