Naga MarketsEUR/USD w końcu przełamało kluczowy poziom wsparcia pomiędzy 1.3561 oraz 1.3545 i według JP Morgan wchodzi obecnie w spadkowe obszary. JPM spodziewa się dynamicznego i szybkiego ataku dającego w efekcie przebicie poniżej strefy wsparcia na 1.3507/06 i przetestowania kolejnego, niższego poziomu na 1.3436 – gdyby udało się go przełamać wtedy w efekcie będziemy obserwowali jeszcze wyraźniejsze i dalej posunięte spadki.

Bank twierdzi jednocześnie, że jedynie utrzymanie się powyżej 1.3506 dałoby krótkotrwałą możliwość delikatnych wzrostów do poziomów 1.3802 – prędzej, czy później i tak cena zacznie spadać.

Co do GBP/USD to przedstawiciele JPM sugerują się przełamaniem kluczowego wsparcia na 1.6460, które jest według nich silnym sygnałem ostrzegawczym. Dla pewności musiałby jednak zostać poprzedzony przełamaniem poniżej 1.6394, aby ponownie pokusić się o re-rest na poziomie 1.62560/60 (tygodniowego/dziennego poziomu).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza na zamówienie – Europejski Fundusz Hipoteczny
Następny artykułPoziomy wsparcia na USDCHF
Analityk Business Intelligence portalu Finance Magnates - największego w branży serwisu B2B poświęconego FX oraz kryptowalutom. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, z Forexem związany od 2012r. Autor artykułów dla czasopism branżowych oraz ogólnopolskich portali informacyjnych oraz raportów prezentujących kondycję światowego i lokalnego rynku instrumentów pochodnych w ramach kwartalnika Quarterly Industry Report wydawanego nieprzerwane od 2012 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here