Naga MarketsJP Morgan, Morgan Stanley, PayPal, and Walt Disney z ekspozycją na kryptowaluty, raport BofAWalt Disney, Fox Corporation i JP Morgan znajdują się na liście 20 notowanych na giełdzie spółek amerykańskich z widocznym poziomem ekspozycji na kryptowaluty i aktywa cyfrowe, twierdzi w swoim najnowszym raporcie Bank of America (BofA).

Spółki z ekspozycją na kryptowaluty dobrym pomysłem zakupowym według BofA

Zgodnie z raportem BofA opublikowanym w poniedziałek, firmy takie jak Morgan Stanley, Signature Bank i Warner Music Group również posiadają widoczną ekspozycję na cyfrowe aktywa. W ramach raportu, BofA sklasyfikował te firmy jako poszukujące znaczącego wzrostu wartości rynkowej poprzez interakcję z aktywami cyfrowymi.Bank argumentuje również, że przestrzeń aktywów cyfrowych nie może być ignorowana i że zdecentralizowana technologia będzie nadal przenikać do kolejnych aspektów ludzkiego życia.

– W niedalekiej przyszłości użyjesz technologii blockchain, aby odblokować swój telefon, kupić akcje, dom lub ułamek Ferrari, otrzymać dywidendę, pożyczyć lub zaoszczędzić pieniądze, a nawet zapłacić za benzynę lub pizzę – czytamy we fragmencie raportu.

Wśród spółek posiadających ekspozycje na aktywa cyfrowe znajdują się takie firmy, jak giełda kryptowalut Coinbase, banki JP Morgan Chase, Morgan Stanley i Signature Bank, firma zajmująca się technologiami finansowymi PayPal, firmy energetyczne Exelon Corporation, Energy i Vistra Energy VST.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Kryptowaluty i niepewność regulacyjna

Jednak BofA zidentyfikował niepewność regulacyjną jako jedną z największych przeszkód w najbliższym czasie dla rozwijającej się przestrzeni aktywów cyfrowych.

invest

Przepisy dotyczące kryptowalut nadal pozostają w centrum uwagi agencji regulacyjnych na całym świecie, z mieszanym zestawem korzystnych i rygorystycznych legislacji przyjmowanych przez komisje nadzoru finansowego w kilku jurysdykcjach.

W Stanach Zjednoczonych wezwano m.in. do wprowadzenia bardziej ścisłych przepisów dotyczących kryptowalut, które zdaniem krytyków mogłyby zdławić innowacje.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: swig80 akcje | akcje budimex | benefit akcje | kurs lotos | cdprojekt giełda | xtb kurs akcji | lew kurs |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here