Naga MarketsFakt iż po przebiciu podwójnego dołka kurs EURUSD nie spadł w szybkim tempie przemawia za tym iż na tej parze nie ma wyraźnego trendu i ciągle trzeba być uważnym przy otwieraniu pozycji.

Ryzyko neutralizacji młodego trendu spadkowego który w ostatnim czasie tworzy coraz niższe szczytu zmniejszy się wraz ze stabilizacją umocnienia się dolara względem euro przynajmniej poniżej tygodniowego pivota tj 1,3711 – dodaje JPM.

Dodatkowo analitycy JPM zauważają, iż brak wyraźnej reakcji po przebiciu minimum podwójnego dna na poziomie 1,3749 było rozczarowaniem jednak z drugiej strony jest to dość typowe zachowanie kursu w ostatnich tygodniach.

Podsumowując JPM pozostaje niedźwiedzio nastawiony do EURUSD tak długo jak szczyty będą tworzone na coraz niższych poziomach, aktualnie szczytem wyznaczającym opór jest wierzchołek na poziomie 1,3845. Wyraźne przebicie linii pivotu – 1,3711 potwierdzi nasze negatywne nastawienia i będzie sygnałem do spadków w okolice 1,3658 (C=A, zielone oznaczenia fal) a dalej do 1,3523 (3-cia fala, czerwone oznaczenia fal) – przewiduje JPM.

Dyskusja na forum: LINKConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here