Naga MarketsMimo, że od powstania pierwszej kryptowaluty minęło już niemal 10 lat, to w dalszym ciągu rynek ten uznawany jest za stosunkowo młody i rozwijający się. Każdego dnia rodzą się nowe pomysły i powstają nowe projekty, których twórcy liczą na sukces. By tak się mogło jednak stać, projekty te musiałby przejść do mainstreamu i zaistnieć w realnym świecie. Nie jest tajemnicą, że im bardziej waluty cyfrowe dotrą do mas, tym większa będzie ich wartość. W zaistnieniu kryptowalut w globalnej świadomości, w dużej mierze może przyczynić się m.in. Johnny Depp.


W ostatnim czasie pojawiły się pogłoski, że aktor znany z roli Kapitana Jacka Sparrowa, z filmu Piraci z Karaibów może w najbliższym czasie zagrać miliardera Matthew Mellona, w planowanej biografii, która pokaże życie biznesmena i jego związek ze światem kryptowalut. Pojawienie się tego tematu w hollywoodzkich produkcjach z pewnością przysłuży się branży.

Te artykuły również Cię zainteresują
Życie i inwestycje Matthew Mellona

Matthew Mellon to urodzony w styczniu 1964 roku w Nowym Jorku były biznesmen, który związany był z Uniwersytetem Drexel i Carnegie Mellon University. Co ciekawe, oba zostały założone przez jego rodzinę. W wieku 21 lat, odziedziczył on sumę 25 milionów dolarów, które wykorzystał w dużej mierze do dokonania kilku inwestycji, wśród których najbardziej znaczącą były 2 miliony dolarów zainwestowane w Ripple. Właśnie ta decyzja uczyniła z niego miliardera.

Dzięki inwestycje w trzecią co do wielkości i jednocześnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych walut wirtualnych, Mellon osiągnął zysk w wysokości 1 miliarda dolarów.

Zobacz także: Kim Kardashian jest fanką Bitcoina?

Niestety, mimo pokaźnego majątku, życie biznesmena nie było usłane różami. Niedość, że zdiagnozowano u niego zaburzenie afektywne dwubiegunowe, to jeszcze borykał się on z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Fakt ten sprawił, że wielokrotnie był pacjentem kliniki odwykowej. Był dwukrotnie żonaty. Pierwszą jego żoną była Tamara Mellon, a drugą, córka Roberta F. Kennedy’ego, Jr., z którą był aż do końca swoich dni. Matthew Mellon  zmarł 16 kwietnia br. (miał 54 lata) a przyczyną jego śmierci był atak serca wywołany przez spożycie specyfiku o nazwie Ayahuasca, naturalnego środka psychodelicznego, używanego w rytuałach religijnych.

To tylko plotki?

Póki co, informacje na temat faktycznej możliwości powstania biografii i udziału Johnn’ego Deppa w tym przedsięwzięciu nie zostały jednak jeszcze oficjalnie potwierdzone. Niemniej jednak, sam aktor wyraził zainteresowanie rolą Matthew Mellona w filmie zainspirowanym jego życiem.

Rodzina Mellona nie odniosła się do pomysłu tej produkcji, ale sam Matthew Mellon wielokrotnie żartował, mówiąc, że film o jego życiu będzie czymś bardzo interesującym dla widzów. Czy biografia zostanie zrealizowana? Na ostateczną decyzję musimy jeszcze poczekać, ale możemy być pewni, że jeśli pojawi się na ekranach, przyniesie ogromną korzyść nie tylko posiadaczom XRP, ale całemu środowisku walut wirtualnych.


Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z LUNO, globalną platformą walutową dzięki której kupowanie i przechowywanie cyfrowych walut, takich jak Bitcoin i Ethereum, jest bezpieczne i łatwe. Zapoznaj się z ofertą LUNO i już teraz rozpocznij handel na BTC i ETH!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynków – USA nałoży jeszcze wyższe cło na chińskie towary
Następny artykuł88% giełd kryptowalutowych chce regulacji branży
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here