Naga MarketsJohnny Depp piraci z karaibówJohnny Depp, aktor znany z roli Kapitana Jacka Sparrowa, z filmu Piraci z Karaibów nawiązał współpracę z TaTaTu, platformą rozrywki społecznościowej prowadzonej przez współtwórcę AMBI Media Gropu, Andreę Iervolino i wykorzystującej kryptowaluty.


Umowa zobowiązuje obie strony do wspólnego opracowywania i produkcji filmów oraz treści cyfrowych. Partnerstwo formalizuje i rozwija relacje między mężczyznami, którzy swoją współpracę rozpoczęli od “Waiting for the Barbarians”, adaptacji wielokrotnie nagradzanej powieści J.M. Coetzee.

Zobacz także: Johnny Depp wcieli się w rolę kryptowalutowego miliardera

“Johnny ma zdolność do konceptualizacji materiału w sposób, który niewielu może i jest nieobciążony konwencjonalnymi formułami przemysłowymi, które dyktują projekty, które powstają tradycyjnie” – zachwycił się Iervolino w swoim oświadczeniu. “W miarę jak będziemy robić postępy, Johnny będzie dla nas kluczowym współpracownikiem i jesteśmy ogromnie podekscytowani jego wizjami i instynktownymi opowieściami.”

Może Cię zainteresować: “12 sposobów na wydanie 600 mln USD wg. Johny Deppa”

Uruchomiona sześć miesięcy temu platforma TaTaTu, tworzy treści filmowe i telewizyjne. Pracuje m.in. nad filmem biograficznym Lamborghini, w którym zobaczymy Antonio Banderasa i Aleca Baldwina. Niespotykanym jest fakt, iż do płacenia twórcom i użytkownikom wykorzystuje ona token cyfrowy, ze sprzedaży którego, w trakcie ICO zebrała 575 milionów dolarów.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAltus TFI [ALI], Krezus [KZS] – Gorące spółki dnia 24.10.2018
Następny artykułKryptowalutowi lobbyści u premiera Dmitrija Miedwiediewa. Chcą regulacji rynku kryptowalut.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here