Naga MarketsJohn McAfee: wierzysz w to, że bitcoin będzie kosztował 1 mln USD? Obudź się!John McAfee, ekscentryczny milioner i amerykański przedsiębiorca, stwierdził w nowym tweecie, że wiara w to, że BTC będzie kosztowało 1 mln USD jest „nonsensem”. Dodał, że ludzie, którzy wierzyli w jego „absurdalną” prognozę, powinni się „obudzić”.

  • John McAfee uważał wcześniej, że w 2020 roku za 1 BTC będziemy płacili 1 mln USD.
  • Teraz twierdzi, że tylko żartował i kpi z tych, którzy mu w to uwierzyli.

John McAfee śmieje się ze swojej własnej “prognozy”

McAfee wykorzystał PKB całego kontynentu Ameryki Północnej, aby wyjaśnić, dlaczego jego “prognoza” była tylko żartem.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Gdyby bitcoin kiedykolwiek osiągnął 1 milion USD, jego kapitalizacja rynkowa byłaby wyższa niż PKB całego kontynentu północnoamerykańskiego – twierdzi.

W jednym z tweetów McAfee napisał z kolei, że bitcoin to słaba pod kątem technologicznym kryptowaluta. Uważa, że stoi za nią „starożytna” technologia. Dodawał, że mówienie, że 1 BTC będzie kosztował 1 mln USD było tylko trickiem, który miał sprawić, że cyfrowymi walutami zainteresują się media.

Przypomnijmy, że wcześniej twierdził jednak, że jeśli w 2020 r. za 1 BTC inwestorzy nie będą płacili 1 mln USD, on sam odetnie sobie przyrodzenie i zje je na oczach telewidzów.

Ghost

McAfee niedawno wprowadził na rynek swoją własną kryptowalutę o nazwie Ghost i jest przekonany, że ta okaże się sukcesem rynkowym i “zwabi” nowe osoby na rynek kryptowalut i to w bardziej skuteczny sposób niż dokonał to kiedykolwiek wcześniej bitcoin.

Problem polega na tym, że milioner traci już wiarygodność w oczach inwestorów z rynku kryptowalut. Nie jest w końcu pewne, czy za rok nie będzie śmiał się z tych, którzy zainwestowali w jego nowy projekt.

McAfee promował się też jako kandydat na prezydenta USA. Twierdził, że w czasie swojej kampanii będzie dużo mówił o kryptowalutach i blockchainie.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here