Naga Markets

John McafeeZnany amerykański przedsiębiorca i promotor kryptowalut, John McAfee, mówi, że przestanie promować teraz cyfrowe monety. Chce skupić się kampanii prezydenckiej. Tyle że sam już wie, że nie wygra.

W serii tweetów McAfee stwierdził, że popieranie indywidualnych projektów w przestrzeni kryptowalut zajmuje zbyt wiele jego czasu. „Nie zajmuję się już promocją kryptowalut” – napisał w mediach społecznościowych. Teraz ma nowy cel…McAfee chwilowo poza pokładem

W innym miejscu zauważył, że nie wycofuje się całkowicie z rynku kryptowalut:

„Ludzie pytają, dlaczego nie promuję już blockchaina. To jest bardzo czasochłonne. Moja kampania prezydencka rozpocznie się na dobre w styczniu i nie mogę robić obu tych rzeczy. W żaden sposób nie porzucam kryptowalut; jedynie zadania dot. promowania określonych projektów.”

Wyraził jednak wątpliwości co do swoich perspektyw związanych z walką o meldunek w Białym Domu. Na pytanie, czy czuje, że może wygrać wybory prezydenckie w USA w 2020 r., odpowiedział: „Nie mam szans”.

„Nie chcę być [prezydentem USA]. Chcę jedynie promować kryptowaluty na krajowej scenie krajowej”, stwierdził w innym tweecie.

Bitcoin za milion USD

McAfee budzi zainteresowanie jako osoba i jako autor kontrowersyjnych prognoz cenowych dot. BTC. Wszyscy słyszeli o jego zakładzie, według którego za jednego bitcoina trzeba będzie w 2020 r. zapłacić aż milion dolarów. Jeśli to się nie sprawdzi, obiecał obciąć sobie penisa i zjeść go na oczach telewidzów. Niedawno pytany, czy nadal podtrzymuje swoje przewidywania, powiedział, że tak.

McAfee może mieć jednak problem, by zostać prezydentem USA, nie tylko dlatego, że wyborcy postawią zapewne na Donalda Trumpa lub kandydata z Partii Demokratycznej. Chodzi o to, że jest on nadal ścigany przez amerykańską skarbówkę za niepłacenie podatków. Ostatnie miesiące przebywał on na jachcie na oceanie. Jak w takich okolicznościach chce on prowadzić kampanię wyborczą? Tego nie wiadomo…

NED

Z kolei w październiku uruchomił on wersję beta swojej zdecentralizowanej giełdy kryptowalut. Jego zdaniem tego typu platformy handlowe stanowią przyszłość rynku cyfrowych aktywów.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here