Naga MarketsJohn McAfeeAmerykański przedsiębiorca i nieoficjalny rzecznik rynku kryptowalut, John McAfee w swojej własnej osobie, rozpoczął promocję tokenu WHACKD, który ma trafić na jego zdecentralizowaną giełdę. Tyle że robi to w dość osobliwy sposób.

Na profilu na Twitterze McAfee zaprezentował kontrowersyjną grafikę z napisem „Epstein się nie zabił” i jedzącą pizzę Hillary Clinton. Brzmi dziwnie? Oj tak! Dodamy, że nim przesuniecie pasek przeglądarki niżej ostrzegamy: tego nie da się odzobaczyć!

John McAfee, martwy miliarder, była pierwsza dama … i pizza

Obraz reklamujący WHACKD pokazuje Hillary Clinton patrzącą na zwisające nogi i ściskającą w ręku kawałek pizzy. Napis sugeruje, że kończyny należą do miliardera Jeffreya Epsteina, który popełnił samobójstwo w sierpniu tego roku.

Podczas sekcji zwłok Epsteina stwierdzono, że popełnił on samobójstwo przebywając w więzieniu, ale od tamtej pory sprawa stała się przedmiotem wielu kontrowersji. Miliarder został aresztowany w lipcu pod zarzutem działań związanych z domniemanym wykorzystywaniem seksualnym setek młodych dziewcząt. Co prawda dokonano sekcji zwłok, ale prawnicy zmarłego stwierdzili, że nie są zadowoleni z jakości tej procedury.

W tle mamy teorię spiskową, której nie powstydziłby się David Icke, twórca idei, która głosi, że światem rządzą reptilianie – humanoidalne gady. Ponoć miliarder był powiązany z prezydentem Donaldem Trumpem, byłym prezydentem Billem Clintonem i brytyjskim księciem Andrzejem.

McAfee – który wielokrotnie wyrażał swój sceptycyzm co do samobójstwa miliardera – powiedział dziennikarzom w tym tygodniu:

„Mężczyzna miał sześć stóp [wysokości], powiesił się na łóżku, które miało zaledwie pięć stóp stóp, w sposób, który zdołał złamać mu szyję w wielu miejscach (…). Jego kolegę z celi zabrano z pomieszczenia sześć godzin przed jego śmiercią, kamery wideo były wyłączone, a strażnicy w tym bloku zostali odesłani wcześnie [do domu] z powodu czyszczenia cel.”

Wszystko to prowadzi go do jednego wniosku:

„Gdy dodasz wszystkie te rzeczy, nie rozumiem, jak możliwa wierzyć w to samobójstwo.”

WHACKD

Token WHACKD firmy McAfee’ego to zaś token „deflacyjny” ECR20 (oparty na Ethereum), który podobno zostanie wyemitowany przez airdrop w piątek, 15 listopada, oraz natychmiastowo umieszczony na zdecentralizowanej giełdzie kryptowalut McAfee’ego.

Dlaczego jednak projekt jest promowany w tak – delikatnie mówiąc – dziwny sposób? Tego nie wiemy…tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here