Naga MarketsKontrowersyjny biznesmen John McAfee porzucił właśnie swój własny projekt kryptowalutowy Ghost. Dodał, że “bez wątpienia to się nie powiedzie”. Krytykował też swoich współpracowników. Co konkretnie się wydarzyło?

  • John McAfee odszedł z Ghost.
  • W swoim tweecie przedstawił powody odejścia.

John McAfee porzuca Ghost

Porzucam projekt Ghost – przekazał w tweecie z 19 sierpnia McAfee. – Kierownictwo nie jest w stanie zapewnić sukcesu tego projektu – wyjaśnił, dodając: – Bez wątpienia to się nie powiedzie.

Poszło ponoć o kwestie zarządzania.

Próbowałem wyjaśnić podstawowe zasady zarządzania, ale pozostało to bez odpowiedzi. Przepraszam tych, których sprowadziłem na manowce. Przepraszam – dodał.

Josh jest idiotą – dodał w sekcji komentarzy pod swoim tweetem z 19 sierpnia, prawdopodobnie odnosząc się do jednego z członków zespołu projektu. Dowiedzieliśmy się też, że McAfee wytatuował sobie logo Ghost i teraz chce je usunąć.

John McAfee jest pionierem technologicznym, naprawdę fajnym facetem – napisał zaś przedstawiciel zespołu Ghost na kanale Telegram projektu wkrótce po atakach McAfee’ego.

Dodał, że “GHOST to zdecentralizowany projekt typu open source. John może pomóc wprowadzić GHOSTa do swojej sieci lub nie musi, ale to nie ma żadnego wpływu na łańcuch bloków GHOST. John nie jest w żaden sposób zaangażowany w żadne codzienne operacje, ani też nie był nigdy zaangażowany w jakąkolwiek technologię lub budowę GHOST”.

Dodał, że nazwisko McAfee zostanie usunięte z projektu, ale zapewnił, że przyszłe plany projektu pozostaną niezmienione.

McAfee a bitcoin

McAfee atakował też w ostatnich miesiącach bitcoina. Chodziło o domniemany brak prywatności dot. kryptowaluty.

Wcześniej twierdził jednak, że 1 BTC będzie w 2020 r. kosztowało aż 1 mln USD. Potem gwałtownie wycofał się z tej tezy. Twierdził nawet, że kryptowaluta jest już przestarzała i należy inwestować w nowe altcoiny.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here