Naga MarketsJohn McafeeW trakcie ostatnich 24 godzin notowania Bitcoina tracą kolejne kilkanaście procent i testując poziom 4,4 tys. dolarów. John McAfee, ekscentryczny miliarder i kryptowalutowy ewangelista twierdzi, że cyfrowe aktywa znalazły się w rynku niedźwiedzia, inwestorzy powinni jednak zachować spokój, nie ma bowiem powodów do paniki.


„Rynki niedźwiedzia są jak zima. Zawsze przychodzi po nich wspaniała wiosna”

W umieszczonym dzisiejszego ranka na Twitterze wpisie John McAfee, twórca popularnego oprogramowania antywirusowego, obecnie związany głównie z rynkiem kryptowalut zauważa, że „ludzie popadli w panikę, nie ma jednak takiej potrzeby. Znajdujemy się w rynku niedźwiedzia”. Oprócz kilku niecenzuralnych zwrotów McAfee zauważa, że ma 73 lata i przeszył tuziny spadków na wielu różnych rynkach. Jego zdaniem inwestorzy powinni się uspokoić i pamiętać, że „rynki niedźwiedzia są jak zima. Zawsze przychodzi po nich wspaniała wiosna”.

W odpowiedziach do komentarzy, które pojawiły się pod jego wpisem McAfee przypomina, że inwestując w kryptowaluty należy patrzeć długoterminowo, a nie liczyć na zyski w krótkim okresie. Ścieżka ta jest trudna i niewielu spekulantów jest w stanie nią kroczyć, głównie ze względu na dwa główne czynniki destrukcji rynkowej – chciwość oraz strach.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Notowania Bitcoina testowały poziomy sprzed 13 miesięcy

Chociaż McAfee jest autorytetem dla wielu inwestorów krypowalutowych, to zdecydowanej większości z nich ciężko zachować spokój, gdy od zeszłego tygodnia cena Bitcoina osuwa się o ponad 30%, co przekłada się na 2 tysiące dolarów spadku. We wtorek BTC/USD testuje poziom 4,4 tys. dolarów, co jest najniższym pułapem od początku października zeszłego roku, a za Bitcoinem podąża również reszta rynku:

notowania kryptowalut 20.11.2018
Źródło: Coinpaprika.com

Zgodnie z danymi portalu coinpaprika.com, Ethereum osuwa się o 10,49%, Bitcoin Cash o 29,62% a IOTA o 10,25%.

Zobacz również: McAfee wytatuował sobie…. logo Skycoina na plecachtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here