Naga MarketsJohn McafeeCzłowiek, który prognozował, że Bitcoin osiągnie cenę jednego miliona dolarów i obiecał „odgryźć swoje przyrodzenie” jeżeli tak się nie stanie, jest jedną z “nagród” w konkursie tradingowym organizowanym przez zdecentalizowaną giełdę kryptowalut uruchomioną przez niego samego w tym miesiącu. Oprócz tego w ramach pojedynku traderzy mogą zdobyć 5 ETH, 20,5 tys. ESH oraz karty upominkowe.


Spędź jeden dzień z Johnem McAfee – konkurs tradingowy na platformie McAfeeDex i IDEX

John McAfee promuje swoją platformę do handlu kryptowalutami poprzez konkurs tradingowy, który odbywa się zarówno na McAfeeDex oraz IDEX. Zabawa rozpoczyna się 16 października i trwa do 30 października. W jej ramach inwestorzy mogą wygrać dzień z ekscentrycznym miliarderem, pakiety kryptowalutowe lub karty upominkowe.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest interakcja adresu kryptowalutowego z giełdą McAfeeDex w okresie trwania konkursu. Automatycznie adres zostanie dopisany do losowania, a szczęśliwiec będzie mógł osobiście zadać McAfee pytanie, czy rzeczywiście zamierza zrealizować swój odważny zakład dotyczący ceny Bitcoina.

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są pod linkiem.

W poście umieszczonym na Twitterze 29 listopada John McAfee informował, że jego dotychczasowe prognozy (wzrost do $500 tysięcy w przeciągu 3 lat) bazowały na prognozach kursu rzędu 5 tysięcy USD za jednego Bitcoina. Najstarsza z kryptowalut drożała jednak zdecydowanie szybciej, w związku z tym do końca 2020 przedsiębiorca liczy na kurs rzędu $1 miliona. Jednocześnie zaznaczał, że nadal ma zamiar publicznie zjeść swoje genitalia jeżeli się myli:

John McAfee startuje ze zdecentralizowaną giełdą kryptowalut

McAfee uruchomił na początku października zdecentralizowaną giełdę kryptowalut (DEX) działającą na blockchainie Ethereum (ETH). 5 października McAfee stwierdził, że „potrzeba czasu, aby wystarczająco dużo użytkowników dołączyło [do giełdy], (…) ale jeśli grasz, bądź cierpliwy”. Jego zdaniem jego giełda może służyć jako „drzwi, które uwalniają nas od kamienia węgielnego kontroli rządu: waluty fiat. Nie można ich zamknąć.”

Według stanu na styczeń 2019 r. zdecentralizowane platformy stanowią zaledwie 19% globalnego ekosystemu giełd, a ich wolumen obrotu wyniósł mniej niż 1% transakcji na scentralizowanych giełdach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here