Naga MarketsJohn McafeeCointelegraph porozmawiał z Johnem McAfeem. Znany biznesmen przebywa w więzienia w Barcelonie. Portalowi udało się jednak dowiedzieć od niego, co myśli nt. tego, co dzieje się na rynku kryptowalut.

  • McAfee nadal przebywa w areszcie.
  • Uważa, że na rynku BTC czeka nas hossa.

McAfee o tym, co dzieje się na rynku

John McAfee został zatrzymany Hiszpanii. Powody były dwa. W USA poszukują go za to, że nie płacił podatków. Poza tym grożą mu zarzuty wynikające z promowania w sieci niektórych kryptowalut. Na swoich kanałach w social mediach odpłatnie reklamował takie projekty. Tyle że powinien informować swoich followersów o tym, że to komercyjne reklamy. Nie zaś nie robił, więc złamał amerykańskie prawo.

Teraz McAfee prognozuje to, co wydarzy się na rynku kryptowalut.

– Uważam, że akceptacja kryptowalut przez PayPala jest nową falą akceptacji na świecie. Rządy na całym świecie będą musiały przyzwyczaić się do kryptowalut – mówił.

Mało tego, ponownie jest optymistycznie nastawiony w kwestii kursu cyfrowej waluty.

– Zbyt wielu ludzi używa kryptowalut jako sposobu na szybkie wzbogacenie się (…) Wkrótce zobaczymy nowy ruch w używaniu kryptowalut już w kwestii transakcji, a nie sposobu szybkiego zbicia majątku. Właśnie dlatego opracowałem prywatnego stablecoina GHOST – dodał.

Wynika więc z tego, że McAfee ponownie wierzy w hossę na kryptowalutach.

Duch

McAfee wspomniał też więcej o projekcie Ghost, z którym jest związany.

– Moja współpraca z GHOST całkowicie kręci się wokół rozwoju pierwszego na świecie prywatnego stablecoina. Wersja pierwsza będzie opakowanym DAI. Później będziemy mieć nowy stabilny, prywatny blockchain. Posiadacze GHOST podzielą się wszystkimi zyskami z opłat transakcyjnych – wyjaśnił idee inicjatywy.

Co zaś stanie się z McAfeem?

Nie widziałem żadnej skargi ani zarzutów przeciwko mnie, ale zakładam, że [władze] przyglądają się również mojej działalności kryptograficznej – wyjaśnił.

Zapewne wkrótce zostanie przewieziony do USA i tam będzie czekał na wyrok.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here