Naga MarketsJohn McAfeeInwestor i twórca słynnych programów antywirusowych John McAfee wyjaśnił, że ​​nadal jest częścią ekosystemu Ghost, mimo, że – jak sam mówił – opóźnił zespół projektu. O co chodzi?

  • McAfee jednak nadal wspiera Ghost?
  • Parę dni temu twierdził, że porzucił projekt.

McAfee nadal wierzy w ducha?

Kilka dni temu inwestor i zwolennik kryptowalut, John McAfee, twierdził, że porzucił projekt Ghost. Od tego czasu chyba coś się zmieniło, bowiem teraz dodał, że jednak nie zrezygnował całkowicie z tego przedsięwzięcia. A dokładniej: skonkretyzował, o co mu chodziło.

Nie porzuciłem projektu dot. prywatności Ghost, tylko projekt coina GHOST – napisał McAfee Cointelegraph w e-mailu, jakie wysłał redakcji. Ekosystem koncentruje się na naszej usłudze telefonii komórkowej Ghost – wyjaśnił, zauważając, że usługa ta będzie kontynuowana.

Z kolei 19 sierpnia napisał w social mediach, że porzuca projekt Ghost. Twierdził, że chodzi o nieudolne zarządzanie zespołu projektu.

Projekt monety Ghost był prowadzony przez Josha Case’a. Jest on zaangażowany w wiele projektów – Clearpoll, oparty na blockchainie system ankietowy, Ethershift, Ethershare i inne nieistotne projekty. Kiedy zażądałem, żeby je porzucił i skupił się na GHOST, odmówił – tłumaczy McAfee.

Zakład milionera

W “zeznaniach” McAfee’ego można się już pogubić. Wcześniej twierdził, że w 2020 r. bitcoin będzie kosztował 500 tys. USD. Potem podniósł zakład do aż 1 mln USD. Jeśli pułap cenowy nie zostałby osiągnięty miał sobie odciąć członka i zjeść go na oczach telewidzów.

Czas mijał, wiele zaczynało wskazywać, że BTC nie osiągnie tak wielkiego ATH, więc McAfee zmienił zdanie, wycofał się z zakładu i stwierdził, że od początku tylko żartował. Dodał nawet, że uważa bitcoina za przestarzałą technologię i należy teraz inwestować w altcoiny, a nie najstarszą kryptowalutę na rynku. Twierdził, że swoją prognozą chciał tylko zainteresować bitcoinem media.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here