Naga MarketsJohn McAfee: bitcoin to "bezwartościowa moneta". Nigdy nie wierzył w BTC po 1 mln USDJohn McAfee powtarza, że nigdy nie wierzył w to, że bitcoin osiągnie cenę miliona dolarów.
Dziś dodaje, że to „bezwartościowa moneta”. Niespełna trzy lata temu twierdził natomiast, że jeżeli kurs BTC nie osiągnie takiej wyceny, to zje własne przyrodzenie w publicznej telewizji.

  • John McAfee twierdzi, że od początku kłamał w kwestii swojej milionowej prognozy kursu BTC.
  • Nazywa kryptowalutę mianem “bezwartościowej monety”.

John McAfee, czyli koneser męskiego przyrodzenia

Przypomniejmy, że w lipcu 2017 roku John McAfee powiedział, że „zje własne przyrodzenie”, jeśli bitcoin nie osiągnie poziomu 500 000 USD w ciągu trzech lat. Potem podniósł zakład do 1 mln USD. Obecnie cena BTC waha się nieco powyżej 9100 USD, więc musi wzrosnąć o ponad 5376 proc., aby prognoza McAfee’ego się spełniła.

Te artykuły również Cię zainteresują
Potem sam najbardziej zainteresowany podtrzymywał swój zakład. Zwrot akcji nastąpił dopiero niedawno.

Kłamałem!

Znany miliarder jakiś czas temu przyznał, że tak naprawdę od samego początku kłamał. Chciał tylko zainteresowań media tematem BTC, ale od początku nie wierzył w to, że w 2020 r. kryptowaluta choćby przed chwilę będzie kosztowała 1 mln USD.

19 lipca 2020 roku McAfee potwierdził tylko powyższe.

Nigdy nie wierzyłem w to, że bitcoin osiągnie 1 milion dolarów. To absurd. To stara, zużyta, bezwartościowa moneta. Chciałem tylko zjeść swoje przyrodzenie na oczach telewidzów. Czekajcie na to – zapowiedział.

McAfee jest powszechnie znany ze swojego zdziwaczenia. Cztery lata temu startował w wyborach prezydenckich. Wtedy także twierdził, że wie, że nie wygra, ale jego celem było ponoć promowanie cyberbezpieczeństwa. Planował walczyć o Biały Dom także w tym roku. Jego celem było ponoć reklamowanie w ten sposób kryptowalut i blockchaina. Jest dziś też ścigany przez skarbówkę USA za to, że przez ostatnie lata nie płacił podatków. Uważa, że nie robił tego, bowiem nie otrzymywał w zamian dosłownie niczego.

Niedawno wystartował też ze swoją zdecentralizowaną giełdą kryptowalut i własnym tokenem. Jesteśmy pewni, że jeszcze o nim usłyszymy…

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here