Naga Marketsjoe roganZnamy podcaster Joe Rogan wykorzystał kilka pierwszych minut ostatniego odcinka, aby przeczytać reklamę swojego sponsora Cash App i powiedzieć słuchaczom, aby kupili bitcoiny.

  • Rogan nawołuje do kupowania BTC.
  • To nie pierwszy raz, gdy promuje blockchaina.

Joe Rogan: kupcie BTC!

W odcinku 1515 Joe Rogan Experience wydanym 28 lipca Rogan reklamował Cash App i bitcoina.

Bitcoin to transformacyjna waluta cyfrowa, która działa jako zdecentralizowana sieć płatności peer-to-peer obsługiwana przez użytkowników, bez centralnego organu – czytał w czasie programu Rogan.

Podcaster, najprawdopodobniej świadomy, że wielu z jego około 200 milionów słuchaczy  może nie znać terminu „satoshi”, spekulował na temat tego, kim naprawdę był twórca bitcoina, Satoshi Nakamoto.

– Nie wiem nawet, czy to ich prawdziwe imię. To jedna z tych dziwnych rzeczy, których internet zawsze próbował się dowiedzieć: kim jest Satoshi? – zauważył podcaster.

Docieranie do influencerów

Cash App to usługa płatnicza opracowana przez Square, która daje użytkownikom możliwość kupowania i sprzedawania BTC

Z kolei Rogan jest znany z prowadzenia najpopularniejszego podcastu na świecie. Wśród jego gości można wymienić masę znanych sportowców, naukowców, muzyków czy biznesmenów.

Z pewnością wśród jego fanów jest wielu graczy. Tych jednak musiała spotkać ostatnio przykra niespodzianka. W czasie ostatniego odcinka swojego podcastu Rogan w negatywny sposób odniósł się do grania w gry i samych osób, które mają tego typu hobby.

Podcaster uważa, że gry same w sobie to duży problem, a granie w nie to tylko strata czasu, który można przecież wykorzystać na coś bardziej produktywnego i coś, co zapewni nam lepszą przyszłość. By pomóc pojąć słuchaczom jego tok rozumowania, porównał przeciętnego gracza z uczniem sztuk walki. Ten ostatni po kilku latach treningów jest już mistrzem, zakłada własną szkołę i zarabia tak na życie. Z kolei gracz nadal tylko gra. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Rogan słynie też z tego, że używa przeglądarki Brave zorientowaną na prywatność, aby uniknąć reklam internetowych i śledzenia go przez Google. Podcaster gościł kiedyś u siebie Andreasa Antonopoulosa.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here