Naga MarketsJoanna Skwarska – Prawnik. Aktualnie jest w trakcie uzyskania stopnia naukowego doktora nauk prawnych. Z rynkiem finansowym związana jest od ponad 6 lat. Doświadczenie budowała poprzez pracę zarówno w zagranicznych jak i polskich instytucjach finansowych, między innymi koordynując konferencje branżowe dla inwestorów. Obecnie zdobyte doświadczenie wykorzystuje w TeleTrade Polska, gdzie zajmuje stanowisko specjalisty ds. rynku finansowego. Karierę w świecie inwestycyjnym zaczęła zupełnie przypadkiem ponieważ to propozycja pracy w instytucji finansowej, nieoczekiwanie zapukała do niej. Zdecydowała się na posadę…i pokochała finanse całym sercem, zaś prawo zeszło na drugi tor.

21Dzięki spędzaniu codziennie od kilku do kilkunastu godzin w męskim środowisku nauczyła się wielu rzeczy, w tym twardej negocjacji, zadaniowości oraz nieprzenoszenia emocji na grunt zawodowy – podkreśla Joanna Skwarska z TeleTrade. Opinie są, że w męskim świecie inwestycyjnym czuje się jak ryba w wodzie, w ostatnim czasie intensywnie angażuje się w rozszerzaniu edukacji finansowej wśród kobiet.

Propagatorka inwestowania wśród kobiet z TeleTrade Polska

Joanna Skwarska TeleTrade Opinie 1Joanna Skwarska twierdzi, że niestety w świecie finansów kobiety wciąż pozostają w męskim cieniu, zaś najwyższe stanowiska w instytucjach finansowych w dalszym ciągu są piastowane głównie przez mężczyzn. Uważa, że zdecydowanie więcej kobiet powinno inwestować. Pragnie inspirować kobiety do inwestowania. Bardzo bliska jest jej idea kobiety inwestującej, ale nie zależy jej tylko na wspieraniu w podejmowaniu skutecznych decyzji inwestycyjnych przez kobiety, ale chce również przyczynić się do zwiększenia ich pewności siebie w zarządzaniu budżetem. Utrzymuje silnie przekonanie, że kobiety posiadają naturalne predyspozycje do inwestowania, jak chociażby większa ostrożność w podejmowaniu decyzji. Panie zanim zdecydują się zainwestować, ulokować gdziekolwiek pieniądze, zastanawiają się dobrze nad wyborem konkretnego instrumentu inwestycyjnego. Kobiety wolą zarobić mniej, ale za to “pewniej” dlatego jest zdania, że panie są dobrymi  potencjalnymi inwestorkami i dobrymi „graczami” na rynku inwestycyjnym.

Na rynku istnieje wiele publikacji oraz systemów szkoleniowych z zakresu  ekonomii, czy też inwestowania. Wiedza z zakresu ekonomii to podstawa w dzisiejszych czasach – zaznacza Joanna Skwarska z TeleTrade Polska. Z tego powodu zdecydowała się, we współpracy z trzema aktywnymi inwestorkami, na zorganizowanie szkolenia dedykowanego tylko dla kobiet. Wierzy, że dzięki takim wydarzeniom, mają one szansę na rozwinięcie skrzydeł. Warsztat jest stworzony specjalnie z myślą o nowoczesnych kobietach –  bo kto zrozumie najlepiej potrzeby innych kobiet jak nie inna kobieta? – twierdzi Joanna Skwarska.

Sztuka Kobiecego Inwestowania w TeleTrade Polska

Joanna Skwarska TeleTrade Opinie 2Wiedza z zakresu inwestowania to podstawa w dzisiejszych czasach – zaznacza Joanna Skwarska z TeleTrade Polska. Z tego powodu zdecydowała się być jedną z prelegentek na warsztacie dedykowanym dla kobiet SZTUKA KOBIECEGO INWESTOWANIA. Wierzy, że dzięki takim wydarzeniom, mają one szansę na rozwinięcie skrzydeł. Warsztat jest stworzony specjalnie z myślą o nowoczesnych kobietach– bo kto zrozumie najlepiej potrzeby innych kobiet jak nie inna kobieta? – twierdzi Joanna Skwarska.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here