Naga MarketsJim Cramer: moje dzieci będą wolały bitcoiny (BTC) od złotaJim Cramer, gospodarz Mad Money, prognozuje zmianę pokoleniową w zakresie inwestowania.

  • Jim Cramer, gospodarz popularnego programu CNBC, Mad Money, opisał wymianę pokoleniową na rynku inwestycji.
  • Widzi na tym polu potencjał kryptowalut.

Jim Cramer: moje dzieci będą wolały BTC od złota

Myślę, że moje dzieci, kiedy otrzymają po mnie spadek, nie będą czuły się dobrze ze złotem, ale będą czuły się komfortowo z kryptowalutami – powiedział Cramer w rozmowie ze współzałożycielem Morgan Creek Digital Anthony’m Pompliano w odcinku swojego podcastu. – Muszę zacząć zdawać sobie sprawę, że być może używam maszyny do pisania – dodał myśląc o kruszcu.

Komentarz Cramera pojawił się w wywiadu, w czasie którego zadał on Pompliano szereg pytań dotyczących kryptowalut. Pojawił się też temat inflacji fiatów.

Zauważył, że dotąd, jeśli ktoś chciał uciec przed inflacją, kupował złoto. Teraz ma alternatywę.

– To, czego nie mieliśmy w tym menu, to kryptowaluty – powiedział. – Jesteśmy na kursie kolizyjnym, co sprawia, że ​​czuję się świetnie, jeśli chodzi o złoto, które posiadam, ale wydaje mi się, że dodanie kryptowalut do menu jest całkowicie logiczne – dodał.

Kup Pan bitcoiny!

Kilka dni temu Pompliano zapowiedział rozmowę z Cramerem, mówiąc, że sam osobiście przekonał gospodarza CNBC do inwestycji w bitcoiny. Podczas podcastu Cramer wydawał się być zadowolony, że przeznaczył ponoć 1 proc. swoich środków na kryptowaluty.

Także amerykański celebryta i założyciel bloga o sporcie i popkulturze Barstool Sports, David Portnoy, ogłosił niedawno, że wraca na rynek bitcoina. Ma to miejsce po jego nagłej rezygnacji z handlu cyfrowymi walutami, gdy jego inwestycja w Chainlink okazała się niewypałem. W jednym z ostatnich materiałów, Portnoy powiedział, że wkrótce powróci na rynek kryptowalut. Nie wiadomo, w jaką cyfrową monetę zainwestuje teraz.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here