Naga MarketsW trakcie wywiadu udzielonego Krzysztofowi Kamińskiemu, znany polskiej scenie tradingowej Maksymilian Bączkowski, twórca autorskiej strategii “PSV”, odpowiedział m.in. kim w jego ocenie jest profesjonalny trader, jak się ma handel na CFD do profesjonalnego podejścia oraz jakie porady udzieliłby początkującym spekulantom. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu przeprowadzonego w telewizji Comparic24.TV.


Wyciąganie wniosków z porażek to klucz do udanej spekulacji

Profesjonalny trader to nie jest trader, który ma wielkie biuro, wiele monitorów, gdyż można się skupić na jednej rzeczy i wykonywać ją najlepiej jak się potrafi. Profesjonalizm to przede wszystkim opanowanie, psychologia, zdolności analityczne oraz doświadczenie. Przydają się dobrze wyznaczane cele i wyciąganie wniosków z sesji na sesję – powiedział Bączkowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
Krzysztof Kamiński zapytał czy można handlować na rynku kontraktów CFD i być profesjonalnym traderem. Odpowiedzieć Maksymiliana była dość zaskakująca.

Tak, ja jestem podrabiańcem ponieważ handluje również na rynku CFD. Slogan jest zapożyczony przez pojęcie, które mówi, że profesjonalny trader to tylko ten, który korzysta z rynków regulowanych futures czy z opcji. Każdy rynek został w jakimś celu stworzony. Rynek daje wystarczająco sporo okazji wystarczy je tylko umiejętnie wykorzystać – podsumował.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Jak ktos luz napisal w kmentarzu na jutube – czekam na tych, ktorzy nie przeczytaja calosci i nie wysluchaja a wyciagna wionski – jak kiedys rafal. dobrze wyszlo i w sedno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here