Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ok 160 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Rynek kryptowalut stracił na przestrzeni tygodnia ponad 80 mld dolarów kapitalizacji, a w dołku było to jeszcze więcej. Na wykresie dziennym bitcoina mamy klasyczny wodospad, za jedną sztukę  w najniższym punkcie trzeba było zapłacić ok 4 tyś dol. – to najniżej od marca ubiegłego roku. Cena wróciła więc na chwilę do bazy skąd rozpoczął się silny impuls wzrostowy. Nie jest to przypadkowy poziom, cena reaguje na zewnętrzne mierzenie Fibonacciego 161,8% bardzo precyzyjnie. Zazwyczaj wzrostowe korekty dla bitcoina w interwale dziennym to ok 3 tyś USD, dlatego oceniam że w obecnym podejściu możemy zobaczyć powrót do przełamanej strefy wsparcia a zarazem ok 7 tyś dol. Następnie spodziewam się odpadnięcia od oporu i test poziomu 5500/5400 dolarów i przejście w trend boczny i powolny ruch do góry.

btcusd

Bitcoin SV

Na tym walorze pierwsze co rzuca się w oczy to brak pogłębienia grudniowego dołka wokół 80 dolarów. Tutaj ok. dzisięcio-dolarowa strefa wsparcia pełni bardzo ważną funkcję podpórki dla kursu. Początek roku obfitował tutaj w duże wahania i ostatecznie ponadprzeciętny wzrost. Następująca po nim korekta wylała kubeł zimnej wody na gorące głowy inwestorów. Cena również powraca do bazy i wydaje się że wsparcie będzie bronione. Obecnie kurs mierzy się ze średnią 200-dniową, dlatego spodziewam się odpadnięcia w dół i test sentymentu a więc poziomy 125-130 USD. Kurs szybciej odrabia straty aniżeli poprzednik, a historia tego waloru uczy że wzrosty są bardzo dynamiczne a spadki powolne. Dlatego spodziewam się szybszego powrotu do okolic 220 dolarów. Oscylator RSI wraca z bardzo niskim poziomów ponad 30 pkt, dlatego jest tu jeszcze potencjał do zwyżki.

bitcoin sv

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here