Naga Markets

Jeśli Elon Musk myśli, że może radykalnie zmienić Twittera, czeka go niespodzianka!Trudno w to uwierzyć, ale media społecznościowe, jakie znamy, mają już 20 lat. W ciągu dwóch dekad od uruchomienia platform społecznościowych, od Facebooka po TikTok, stopniowo opracowano podręcznik pokazujący, jak to wszystko działa. Utrzymanie odnoszącej sukcesy firmy zajmującej się mediami społecznościowymi polega na żonglowaniu priorytetami. Należy pomyśleć o moderacji i tworzeniu nowych funkcji, aby zadowolić użytkowników; bezpieczeństwo marki, aby reklamodawcy mogli wydawać pieniądze; praca nad polityką, aby trzymać organy regulacyjne z dala od ciebie.

Do niedawna Twitter wykonywał rozsądną robotę…

Obecnie Elon Musk podarł podręcznik i wszyscy patrzymy, jak przepisuje go własnymi słowami. Zamiast uczyć się od ekspertów w dziedzinach takich jak reklama i bezpieczeństwo użytkowników, stosuje metodę prób i błędów na wielką skalę. Na przykład eksperci zarówno z Twittera, jak i spoza niego, ostrzegli Muska, że ​​pozwolenie użytkownikom na płacenie 8 dolarów miesięcznie za „ zweryfikowaną ” plakietkę doprowadzi do nagłego wzrostu liczby oszustw. To ostrzeżenie okazało się prawdą, ale Musk musiał sam być świadkiem rzezi, zanim ostatecznie zawiesił subskrypcję produktu Twitter Blue.

Zobacz również: MadMind Studio zarobił w II kwartale 2,6 mln zł netto z tytułu sprzedaży gier! Analiza akcji.

Tak jak nowy startup technologiczny wypróbuje wiele różnych taktyk, dopóki nie odkryje, co działa, tak Musk próbuje tego samego, ale na znacznie większą skalę. Miliony użytkowników i oczy świata oceniają każdy jego ruch. Takie podejście często wydaje się błędne. Podczas gdy wiele osób spodziewało się, że Musk przywróci konto byłego prezydenta Donalda Trumpa pierwszego dnia, wydawał się przyjmować bardziej przemyślane podejście, rozmawiając z przywódcami praw obywatelskich i obiecując, że „jasny proces” zostanie wprowadzony, zanim jakikolwiek wcześniej „de-platformowany” użytkownik zostanie przywrócony.

Ta obietnica zniknęła w zeszłym tygodniu, kiedy Musk przywrócił komiczkę Kathy Griffin, konserwatywnego intelektualistę Jordana Petersona i satyryczną chrześcijańską publikację Babylon Bee, pozornie opartą na „jasnym procesie”, który on i tylko on uważał za dobry pomysł. przynieś je z powrotem. Trump został następnie przywrócony po prawie równo podzielonej ankiecie na Twitterze , która według samego Muska została zmanipulowana przez automatyczne konta botów, których, jak twierdzi, nienawidzi.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

XTB

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: amica giełda | celon akcje kupno | notowania nasdaq | kryptowaluty ranking | kurs euro notowania | cd projekt akcje kupno | lotos akcje | polenergia giełda |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułPoranek z rynkami – waluty, bitcoin, surowce, DAX oraz metale 22.11.2022 [WIDEO]
Następny artykułPKO BP z łagodną reakcją podaży pod czytelnym oporem
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here