Naga Marketslogo amazon i jeff bezos ceoMultimiliarder Jeff Bezos przeznaczy 10 miliardów dolarów na finansowanie naukowców, aktywistów, organizacji non-profit i innych grup walczących o ochronę środowiska i przeciwdziałanie skutkom zmian klimatu. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Amazon chce być neutralny dla środowiska naturalnego

Już w ubiegłym roku pojawiły się zapowiedzi, że Amazon będzie neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla netto do 2040 roku, co chce osiągnąć m.in. zapowiadając zakup 100 tysięcy elektrycznych pojazdów dostawczych od Rivian Automotive LLC – oznajmił Bogusz Kasowski.


Bezpośredni dostęp do rynków USA i UE. Z Directa kwotowanie cen NYSE i NASDAQ masz bezpłatnie.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here