Naga MarketsCyberpunk 2077W Rozmowie Dnia z analitykiem Domu Maklerskiego Noble Securities – Kamilem Jędrejem, 30 stycznia 2019 Adam Rak poruszał temat akcji CD Projekt. Co stoi za sukcesem CD Projekt? W jaki sposób o polskiej spółce z branży gamedev usłyszał cały świat? Na jaką przyszłość CDR mogą liczyć akcjonariusze spółki odpowiedzialnej za tak popularny produkt jakim była trzecia odsłona przygód wiedźmina Geralta?


Akcje CD Projekt ponownie podejdą pod zeszłoroczne maksima?

Kamil Jędrej jest analitykiem giełdowym, który na początku stycznia 2019 roku opublikował rekomendację dla CD Projekt w której wskazywał na wzrost wyceny akcji spółki do okolic 195 PLN. Pod koniec miesiąca CDR testował już poziom 200 PLN za akcję. “To, że produkcja Cyberpunk 2077 czyli obecnie najważniejszego produktu spółki jest już zaawansowana (…) może wspierać notowania” – przekonuje Jędrej.

W rozmowie z analitykiem, Adam Rak docieka czy przy analizie spółek gamingowych pomocna okazuje się znajomość samych gier komputerowych oraz czy zapaleni gracze lepiej radzą sobie z zauważaniem ewentualnych okazji i tendencji rynkowych. Spółki z kategorii prowzrostowych cechują się zazwyczaj znaczną zmiennością, jednak w przypadku CD Projekt to informacje spływające ze spółki – przede wszystkim te, dotyczące Cyberpunk 2077 – mają kluczowe znaczenie dla kursu CDR.

Więcej na ten temat w rozmowie przeprowadzonej na antenie Comparic24.TV:

Konsolidacja, czyli w górę czy w dół?

Od strony technicznej notowania CD Projekt po wybiciu poziomu 200 złotych zaczęły konsolidować w okolicach tegorocznych maksimów (zakres ruchu bocznego to około kilkanaście złotych):

akcje cd projekt 4 lutego
Akcje CD Projekt konsolidują na tegorocznych szczytach. Źródło: Tradingview.com

Przed dalszym umocnieniem niezbędne będzie trwałe wybicie okrągłego poziomu 200 złotych za akcję, co otworzy drogę do 221 zł, z lipca i sierpnia zeszłego roku. Ewentualne pokonanie 185, czyli dołków z końcówki stycznia otworzy natomiast drzwi podaży i może zepchnąć akcje między innymi do 168 zł (gdzie przebiegają minima wrześniowe i maksima listopadowe).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here