Naga MarketsAlexis Ohanian, jeden z twórców znanego na całym świecie portalu Reddit.com w rozmowie z dziennikarzami CNBC tłumaczy dlaczego mimo ponad sześciu miesięcy spadków wciąż pozostaje bitcoinowym bykiem. 


Obecnie Reddit jest jednym z najpopularniejszych miejsc w całym Internecie, a liczba odwiedzających go codziennie użytkowników liczona jest w milionach. Nic dziwnego więc, że liczne projekty kryptowalutowe używają Reddita do marketingu swojego przedsięwzięcia.

Jednak również i sam Reddit, a właściwie jeden z twórców portalu pała sympatią do kryptowalut i branży blockchain w ogóle. Alexis Ohanian w rozmowie z dziennikarzami CNBC tłumaczy jednak, że bardziej niż stroną spekulacyjną interesuje się kwestiami infrastruktury sieci kryptowalut.

Ohanian pozostaje silnie związany z branżą krypto – Initialized Capital, firma którą współtworzył była jednym z pierwszych inwestorów giełdy kryptowalut Coinbase. Od tamtej pory przedsiębiorca wielokrotnie wypowiadał się na temat rynku, prognozując między innymi powrót Bitcoina w rejon historycznego szczytu do końca tego roku.

Fundamentalna wiara w technologię

W rozmowie z CNBC Ohanian przyznaje, że nie jest zainteresowany spekulacją tu i teraz na Bitcoinie czy innej kryptowalucie. Zainwestowaliśmy w Coinbase dlatego, że wierzymy w technologię stojącą za tym wszystkim (…) nie uczestniczyliśmy w ICO czy sprzedaży tokenów ponieważ chcemy posiadać część z tych firm. Wierzymy, że będzie jeszcze mnóstwo okazji do spekulacji – tłumaczy dziennikarzom. 

Komentarze odpowiedzialnego za Reddit Ohaniana pojawiły się w momencie, gdy Bitcoin wybił górą tworzoną od lutego formację trójkąta. Zauważalne wzrosty kryptowaluty zdaniem wielu są pierwszym sygnałem kontynuacji trendu jakiego byliśmy świadkami w zeszłym roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here