Naga MarketsBitcoin coin BTCW sieci Bitcoin pojawił się ogromny wieloryb kryptowalutowy, który w jednej transakcji przeniósł ponad 1,4 miliarda dolarów w BTC. Transakcja wykryta przez BTC Block Bot dotyczyła transferu 31 493 BTC o wartości 1 416 529 410 USD. Na uwagę zasługuje fakt, iż opłata transakcyjna wyniosła zaledwie równowartość około 1,15 dolara.

31 493 BTC zmieniło właściciela 

Według danych BitInfoCharts portfel, z którego wytransferowano środki był przed tą transakcją 25. co do wielkości adresem BTC na świecie.Z danych Blockchain.com wynika, iż 30 693 BTC z całej sumy zostało wysłane na jeden adres i 800 BTC na inny.

Portfel, który otrzymał ponad 30 000 Bitcoinów, jest obecnie 27. największym adresem BTC na świecie, z zasobami wartymi prawie 1,3 miliarda dolarów, zaś adres, który otrzymał 800 BTC, już rozesłał otrzymane BTC do wielu innych portfeli.

Eksperci uważają jednak, że kryptowaluty, o których mowa nie trafią na żadna z giełd kryptowalut, gdzie potencjalnie mogłyby zostać sprzedane na wolnym rynku.

Warto także wspomnieć, iż oryginalny adres wysyłający nadal posiada 452 BTC.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dino akcje kupno | kantorowy kurs dolara australijskiego | usa 500 | dow jons | giełda kghm | aktualny kurs dolar korona szwedzka | hrywna kurs | biomed lublin cena akcji |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułPrognozy FOMC: Powell skupiony na zmniejszaniu QE wesprze dolara
Następny artykułKursy walut. Polski złoty potężnie tanieje. Dolar po 3,94 zł, euro zdrożało już 12 gr (kurs dolara, euro, funta i franka)
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here