Naga MarketsGośćmi Marcina Wenusa w programie “Na Tapecie” są: Michał Gutowski – dyrektor ds marketingu i projektów WIWN oraz Wojciech Orzechowski – biznesment, twórca, Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości oraz autor książek „Zarabiaj na Nieruchomościach” i „Wszystko o FLIPACH – 200 Pytań do Eksperta”


W audycji goście poruszyli kwestie inwestowania w nieruchomości, tematykę flipów oraz opowiedzieli o swoich przygodach z rynkiem. Inwestowanie w nieruchomości kojarzy się wszystkim z dużymi pieniędzmi. Ale czy tak jest na pewno? Na rynku obserwujemy bańkę, która “pompuje” się od kilku lat. Przyszłość rynku nieruchomości pozostaje pod znakiem zapytania, co jednak nie przekreśla możliwości inwestycyjnych, jakie rynek ten nadal stwarza.

Wojciech Orzechowski z WIWN od wielu lat zajmuje się rynkiem nieruchomości i śledzi trendy nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Jego doświadczenie oraz wiele zrealizowanych projektów, stanowią swego rodzaju natchnienie dla osób stawiających pierwsze kroki w obrocie nieruchomościami. Dzisiejszy świat stwarza nieograniczone możliwości zarobkowe i na pozór błahy zakup zdezelowanej nieruchomości, następnie jej remont i odsprzedaż, czyli jeden z rodzajów flipów nieruchomościowych może wygenerować zysk przewyższający średnie roczne wynagrodzenie. Więcej o flipach oraz innych ciekawych zagadnieniach z rynku nieruchomości w audycji Marcina Wenusa w Comparic24.tv.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here