Naga MarketsSara Al Zahabi w programie Na Tapecie, wraz ze swoim gościem, znanym blogerem Tomaszem Jaroszkiem (Doradca.tv) powraca do korzeni i zadaje kluczowe dla wielu pytanie: jak rozpocząć swoją przygodę z inwestycjami? Z gościem Comparic24.TV będziesz mógł spotkać się również podczas Invest Cuffs.

Słaba wiedza i chciwość powodem strat inwestorów?

“Wydaje mi się, że trzeba nastawić się na to, że inwestowanie to pewien proces. Tak jak ktoś postanawia sobie, że będzie biegał to znaczy, że… będzie biegał przez następne tygodnie, miesiące, lata. To nie jest coś jednorazowego. Bardzo często gdy zaczynamy mówić o inwestycjach to szukamy takiej “złotej metody” (…) ważne żeby była konkretna inwestycja i żeby dała zarobić” – odpowiada Jaroszek zapytany o to jak ktoś kto nigdy nie miał do czynienia z inwestowaniem rozpoczął swoją przygodę z rynkami bez popełniania zbyt dużej ilości błędów.

“Pamiętam, że dostawałem maile od kogoś kto zainwestował pieniądze w lokatę “Czarne Złoto” i skarżył się dlaczego nie zostały wypłacone mu odsetki. Wystarczyły dwa kliknięcia myszką by dowiedzieć się, że był to po prostu produkt strukturyzowany oparty o cenę ropy naftowej” – przywołuje swoje doświadczenia dziennikarza finansowego Tomasz Jaroszek, zwracając jednocześnie uwagę na fakt, że inwestując często nie wiemy nawet jaki produkt kupujemy i ile pieniędzy ryzykujemy.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here