Naga MarketsW rozmowie dnia Comparic24.TV, gościem Adama Raka był Kamil Jaros, analityk Admiral Markets. Głównym tematem poruszonym w środę na antenie było wieczorne podsumowanie dwudniowego posiedzenia FOMC, które jest najważniejszym wydarzeniem tego tygodnia jeżeli chodzi o publikacje makroekonomiczne. Czy kurs dolara w pełni zdyskontował działania FEDu? A może Rezerwa Federalna będzie w stanie zaskoczyć?

– Spodziewamy się tylko jednej podwyżki stóp procentowych w 2019 r. jednak taki komunikat może rozczarować rynki finansowe. Nadal uważamy, że Fed osiągnął tymczasowy cel podwyżek stóp, ale utrzyma nastawienie zaostrzania w swoich prognozach podwyżek, dopóki perspektywy gospodarcze pozostaną zasadniczo pozytywne – informowali w środę analitycy banku ABN Amro. Więcej prognoz dużych graczy w osobnym artykule.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here