Naga MarketsPosiadające swoją główną siedzibę w Tokio, japońskie DMM.com raportowało 5 marca swoje wolumeny handlowe za zeszły miesiąc. Ogólna aktywność kliencka w porównaniu ze styczniem spadła o 29% z 771 miliardów dolarów do 547,2 miliardów dolarów w lutym.

Potwierdza to jak na razie lutową tendencję rynkową. Do tej pory kilku innych japońskich maklerów online również raportowało gorszą dynamikę w drugim miesiącu 2014 roku. Jak do tej pory DMM wydaje się być jednak rekordzistą jeżeli chodzi o spadek m/m, który wyniósł prawie 224 miliardy dolarów.

Należy jednocześnie zauważyć, że w zeszłym miesiącu pisaliśmy o bardzo wysokich wzrostach – DMM.com w styczniu osiągnęło wynik lepszy o 55% w porównaniu do grudnia. Nie zmienia to jednak faktu, że raportowany obecnie luty znalazł się poniżej dwunastomiesięcznej średniej firmy kształtującej się na poziomie 669 miliardów dolarów.

Warto jednocześnie przypomnieć, że w lipcu zeszłego roku DMM.com udało się przekroczyć granicę jednego biliona dolarów miesięcznego obrotu co było następstwem wysokich wzrostów w miesiącach poprzedzających. Później natomiast nastąpił mocny spadek, który oprócz chwilowej poprawy na przestrzeni stycznia nadal jest kontynuowany.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here