Naga MarketsPo posiedzeniu BOJ, które miało miejsce na początku tygodnia ujawniono, że członkowie banku centralnego głosowali 8-1, za utrzymaniem swoich zobowiązań zakupu obligacji rządowych i ryzykownych aktywów w rocznym tempie 80 bilionów jenów (659 miliardów dolar). Gospodarka Japonii wyszła z recesji w czwartym kwartale 2014 roku, ale bank centralny ciągle zmaga się z problemem bardzo niskiej inflacji i na chwilę obecną daleki jest od 2% celu inflacyjnego.

Nikkei225 porusza się w kanale wzrostowym. Od dołka z 16 stycznia 2015 urósł już 3000pkt. W chwili obecnej dzięki wsparciu przez bank centralny wydaje się, że wkrótce inwestorzy przetestują poziom 20000pkt. Wcześniej jednak możliwa jest korekta ponieważ poza kilkoma pojedynczymi czerwonymi świecami w tym roku nie było na indexie japońskim większych spadków. Miejsce do korekty Nikkei ma aż do poziomu 18500pkt a proszą się już o nią wskaźniki. DTOSC tygodniowy już jest czwarty tydzień na poziomie maksymalnego wykupienia, a histogram MACD od listopada wykazuje dywergencje.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nikkei 1D

2015-03-18_podsumowanie_sesji_SR_NIKKEI_1D

Nikkei wskaźniki

2015-03-18_podsumowanie_sesji_SR_NIKKEI_1D_wskaznikiConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

 1. Witam)
  W moim wypadku mi bardzo pomógł
  http://preply.com/pl/japoński-przez-skype
  Szukałam fachowców, które nie tylko znają że robią, ale i mają konieczne jakości, z doświadczeniem pracy i z ogromnym bagażem wiedz i umiejętności. Jeśli Państwu trzeba korepetytora z języka japonskiego, “native speaker” nośnik mowy doradzam tę stronę internetową. Tam prawdziwi fachowcy, bardzo odpowiedzialny podchodzą do swojej pracy nie tylko z dorosłymi ale i z dziećmi. I całkiem możliwy do przyjęcia koszt. tak że spróbujcie)) Najszerszy wybór korepetycji z japonskiego. Komentarze wystawiane przez prawdziwych uczniów oraz niskie ceny.
  Język japonski bardzo łatwo mi poszedł po Skype zajęciach )
  Można otrzymać lekcje online Skype za darmo!
  nauka przez Skype jest bardzo efektywna !

  Doradzam)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here